logo
zamknij zamknij

Dieta na redukcję do oceny, 87kg

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14281

0 5 0
napisał(a)
mateuszt
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 205 Wiek 24 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 6822
Chciałem się dowiedzieć czy posiłki są ok ? Teraz zacząłem mase na 3500 kcal , potem mam zamiar zwiększyć na około 3700. Zapotrzebowanie wychodzi mi koło 3200-3300.

Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
dudee
Ekspert
Szacuny 1031 Napisanych postów 23130 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 230321
Witam.

Wstaw przede wszystkim ankietę działu.
Potrzebny jest szerszy pakiet danych na Twój temat do dalszej interakcji.

Dietetyk - konsultacje dietetyczne (kontakt tylko prywatnie)
http://www.sfd.pl/[BLOG]_ROAD_TO_THE_SUCCESS._dudee_-t1127478-s25.html 

napisał(a)
mateuszt
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 205 Wiek 24 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 6822
juz chwila wstawiam :)
napisał(a)
mateuszt
Początkujący
Wzrost:188
Waga:87
Obwód klatki:108
Obwód ramienia :36
Obwód talii:84
Obwód uda:58
Obwód łydki:41
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej:15%
Aktywność w ciągu dnia:praca
Uprawiane sporty:siłownia, piłka nożna, bieganie 3x w tygodniu
Odżywianie:-
Cel:Nabranie muskulatury, podkreślenie mięśni
Ograniczenia żywieniowe:brak
Stan zdrowia:Dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia, piłka nożna, bieganie
Stosowane aktualne preparaty:Bulk , kreatyna.
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Tak
Stosowane wcześniej diety : Na masę

Zmieniony przez - mateuszt w dniu 2017-02-26 12:13:34
napisał(a)
dudee
Ekspert
Szacuny 1031 Napisanych postów 23130 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 230321
Wyrzuć przede wszystkim produkty o wysokim stopniu przetworzenia, składniki które charakteryzują się niską gęstością odżywczą m.in mowa o szynkach sklepowych, maśle roślinnym, suszonych owocach (w nadmiarze) .. odżywki pokroju gainer czy bulk również są kiepskim rozwiązaniem patrząc przez pryzmat składu. Płatki owsiane w takich ilościach mogą zaburzyć pracę przewodu pokarmowego, sumując dużą część Twojego menu stanowi nabiał (200ml mleka i do tego twaróg) zdecydowanie należy zmniejszyć tą ilość.

Generalnie mleko sklepowe ma mało wartości odżywczych, jak już kupujesz to z niskiej pasteryzacji i spożywaj w umiarkowanych ilościach. Jak to wcześniej wspomniałem szynki sklepowe stanowczo do wyeliminowania (kiepski profil aminokwasowy) zatem takie posiłki w sposób mało wydajny będą stymulować proces syntezy białek mięśniowych. Olej lniany oczywiście wybieraj tak zwany bugwinowy (wysokolinolenowy). Warzywa powinny być częścią praktycznie każdego posiłku ( różnokolorowe) bowiem owoce (świeże) są również mile widziane. Zróżnicuj źródła lipidów jak i węglowodanów, za dużo ryżu brązowego ( błonnika ).

Wstaw zdjęcie sylwetki.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-02-26 12:30:40

napisał(a)
mateuszt
Początkujący
Dzięki , zamienie to :) a powiedz mi wieczorem węglowodany jeść tak ? ten ostatni posiłek . Myśle jeszcze co by zastąpić te płatki owsiane .
napisał(a)
mateuszt
Początkujący
napisał(a)
dudee
Ekspert
Zatem jak zmieniła się sylwetka do tej pory?
Zdjęcia są sprzed 2 miesięcy.

Węglowodany warto umieścić w ostatnim posiłku.
Mają wpływ na jakość snu, a co za tym idzie? lepsza regeneracja.

napisał(a)
mateuszt
Początkujący
troche sie zmieniła ale słabo. Wczesniej chciałem redukcje ale uważam że troche masy by się przydało , co o tym sądzisz ??
napisał(a)
mateuszt
Początkujący
a co do szynki to przeważnie kupuję w sklepie mięsnym na wagę. Bulk tylko dlatego stosuję żeby podbić te kalorie bo nie jestem w stanie tyle zjeść. Płatki owsiane poprostu zmniejszyc ze 100g na 60-70 ?
napisał(a)
dudee
Ekspert
Nie widzę aktualnie stanu Twojej kompozycji sylwetki wobec tego ciężko mi jest się wypowiadać w tym kontekście. Jeżeli w ustroju nadal występuje relatywnie wysoki poziom tkanki tłuszczowej, zwłaszcza w okolicy pasa należałoby redukować, tylko z głową.

Lipidy to najbardziej skoncentrowane źródło energii, dobierając właściwie źródła tłuszczy jesteś w stanie spokojnie pokryć swoje zapotrzebowanie kaloryczne (tłuste mięsa/olej kokosowy/jaja/tłuste ryby/orzechy/awokado/oliwa/masło i.td..) notabene różnorodność w diecie musi być, bez tego ciężko jest spełnić wymagania ustrojowe.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Śniadanie

Następny temat

dieta

Trening odchudzający dla kobiet

Adrianna Kaczmarek - ocena sylwetki

Domowe burgery z cytrusowym łososiem, serem kozim i dodatkiem sosu żurawionowego

5 owoców, które warto włączyć do diety

09-11.06.2017 Olympia Amateur Spain 2017 - Marbella - WYNIKI

Niesportowe wyznania Pauli Banot-Leoniewskiej

Magdalena Koral weźmie ślub!

Triathlon, czyli od zera do bohatera. Część I i część II.