SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę, 87kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Skoro nie dajesz rady zjadać takiej ilości węglowodanów, to zmniejsz je i podbij tłuszcze. W celu poprawy poziomu testosteronu około 8 godzin snu dziennie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
Już drugi tydzień bilansu zerowego , wstawiam foto jak teraz wygląda sylwetka , oceńcie sami i co dalej robić ? Mam zamiar jeszcze dobry tydzień pobyć na bilansie zerowym .




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Śmiało możesz budować masę mięśniową na lekkim plusowym bilansie kalorycznym.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
Ok , a powiedz mi robić dietę wysoko tłuszczową czy jakie makroskładniki najlepiej przyjąć ?? Białka będę trzymać koło 2g na kg masy ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Jest to już dość indywidualna sprawa. Jeżeli na większej ilości węglowodanów odczuwasz jakieś problemy, np. trawienne, to można spróbować low carb na masę. Białko 2g, węglowodany około 150g i reszta kcal z tłuszczów.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
Spróbuje narazie robić tak że dni bedą przeplatane raz dużo węgli a raz mało. DT zastosuje dużo węgli i zobaczymy jak to będzie działać na mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
Dziś właśnie zrobiłem taką rotację i wygląda to tak . Oceńcie czy jest ok ? Przypominam że jeszcze jestem na bilansie zerowym przez tydzień. DNT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
Oceńcie czy jest ok jeśli możecie ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Wygląda to w miarę dobrze. Kwestia też tego, jak prezentują się inne dni tygodnia.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
Dzięki . Ogólnie jeszcze chciałbym trochę zredukować żeby tego tłuszczu było mniej.Teraz obecnie 3200 i utne 200kcal i jeszcze będe redukował.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Śniadanie

Następny temat

dieta

WHEY premium