Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 4613 razy
  • Autor

Dieta na odtłuszczenie brzucha

• Donovan
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 6 lat
    • LPA: 141

Wysłano 29 czerwca 2008 09:46

zgłoś naruszenie

Witam!
    Mam 14 lat, 170 cm wzrostu i 88 kg wagi. Moim celem jest, jak widać w temacie, pozbycie się tłuszczu z brzucha i ewentualnie zbudowanie mięśni. Oto mój typowy dzień jeśli chodzi o jedzenie:

Śniadanie z reguły 8:00 - kanapki na chlebie razowym z suszoną kiełbasą, jeśli jest możliwość także z twarogiem

Obiad w wakacje około 13:00 - tu jest spora różnorodność, np. ziemniaki/ryż w niewielkich ilościach, kotlet z piersi kurczaka/kotlet schabowy/mięso z piersi kurczaka raczej w sporych ilościach, sałata bądź mizeria ogórkowa

Podwieczorek około 18:00 - najczęściej musli z jogurtem owocowym

Kolacja 21:00 - talerz owoców bądź to samo co na śniadanie.
    Czasem się coś zdarzy między posiłkami, ale z reguły to jakieś lekkie owoce.

Powiem szczerze, bardzo lubię taki zestaw, dużo na nim schudłem i dobrze się po nim czuję. Może jednak jest tu coś, co może utrudnić usunięcie brzucha i co byłoby łatwo usunąć/zamienić?
  • Wysłano 29 czerwca 2008 12:44

zgłoś naruszenie
    Polecamy zaufać naszym specjalistom, dobierając plan treningowy, plan odżywiania czy suplementację, potrzebujesz indywidualnego podejścia. Poproś o przygotowanie planu dla Ciebie http://potreningu.pl/plany. Profesjonalny, kompletny plan: diety + treningi + suplementacja, już od 149 69
  • Tomash1234
    • Trenuje: 2
    • LPA: 50

Wysłano 29 czerwca 2008 12:44

Usunięty przez domer za naruszenie Pkt5 regulaminu forum.
  • Anonim

Wysłano 29 czerwca 2008 13:00

zgłoś naruszenie
      Diete z ujemnym bilansem kalorycznym + aero i lecisz z fatem w dół.
    • chucknoris
      • Na forum: 8 lat
      • Trenuje: ciężko policzyć
      • LPA: 163567
      • Status:Znawca

Wysłano 29 czerwca 2008 13:03

zgłoś naruszenie
      Tomash1234 ty się lepiej nie wypowiadaj bo nie masz pojęcia.
      Dieta zła i będziesz musiał wszystko zmienić http://www.sfd.pl/Zbilansowana_dieta_redukcyjna-t231127.html trzymaj i kombinuj nową
    •  
      Anonim

Wysłano 29 czerwca 2008 13:28

zgłoś naruszenie
        nie ukladaj diety redukcyjnej . za mlody jestes i sie zniechecisz na dodatek .
        postaraj sie jesc zdrowiej i dorzucac jakies aktywnosci . trening domatora , pilka , biego , basen , co tylko ci sie podoba . powinno to naturalnie poprawic twoja sylwetke. a na powazniejsze ksztaltowanie sylwetki (dieta + silka)poczekaj ze 2 lata moim zdaniem
      •  
        Anonim

Wysłano 29 czerwca 2008 13:37

zgłoś naruszenie
          Zdecydowanie za młody na redukcje, w tym wieku redukcja może zaszkodzić. Zwiększ aktywność fizyczną => basen,rower,piłka nożna.
          Wyrzuć z diety słodycze,słodzone napoje itp. i powinno być lepiej.
        • Mis_ek
          • Trenuje: nie krótki ale też nie długi
          • LPA: 653

Wysłano 29 czerwca 2008 15:51

zgłoś naruszenie
          psonic pisałeś żeby poczekał dwa lata a jak wiemy 14+2=16 więc jestem :D i jestem z takim samym problemem jak kolega tylko że jestem troche wyższy i ważę też troche więcej no i chodze na siłke akualnie FBW wzrost 180 waga 96 i biore krete i białko (protein 80 plus)
        •  
          Anonim

Wysłano 29 czerwca 2008 21:11

zgłoś naruszenie
            no i ?