logo
zamknij zamknij

Dieta na odtłuszczenie brzucha

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6316

0 5 0
napisał(a)
Donovan
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 141
Witam!
Mam 14 lat, 170 cm wzrostu i 88 kg wagi. Moim celem jest, jak widać w temacie, pozbycie się tłuszczu z brzucha i ewentualnie zbudowanie mięśni. Oto mój typowy dzień jeśli chodzi o jedzenie:

Śniadanie z reguły 8:00 - kanapki na chlebie razowym z suszoną kiełbasą, jeśli jest możliwość także z twarogiem

Obiad w wakacje około 13:00 - tu jest spora różnorodność, np. ziemniaki/ryż w niewielkich ilościach, kotlet z piersi kurczaka/kotlet schabowy/mięso z piersi kurczaka raczej w sporych ilościach, sałata bądź mizeria ogórkowa

Podwieczorek około 18:00 - najczęściej musli z jogurtem owocowym

Kolacja 21:00 - talerz owoców bądź to samo co na śniadanie.
Czasem się coś zdarzy między posiłkami, ale z reguły to jakieś lekkie owoce.

Powiem szczerze, bardzo lubię taki zestaw, dużo na nim schudłem i dobrze się po nim czuję. Może jednak jest tu coś, co może utrudnić usunięcie brzucha i co byłoby łatwo usunąć/zamienić?
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 5 regulaminu
Tomash1234
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 50
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10599 Napisanych postów 42424 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Diete z ujemnym bilansem kalorycznym + aero i lecisz z fatem w dół.
napisał(a)
chucknoris
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 11886 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 164389
Tomash1234 ty się lepiej nie wypowiadaj bo nie masz pojęcia.
Dieta zła i będziesz musiał wszystko zmienić http://www.sfd.pl/Zbilansowana_dieta_redukcyjna-t231127.html trzymaj i kombinuj nową
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10599 Napisanych postów 42424 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
nie ukladaj diety redukcyjnej . za mlody jestes i sie zniechecisz na dodatek .
postaraj sie jesc zdrowiej i dorzucac jakies aktywnosci . trening domatora , pilka , biego , basen , co tylko ci sie podoba . powinno to naturalnie poprawic twoja sylwetke. a na powazniejsze ksztaltowanie sylwetki (dieta + silka)poczekaj ze 2 lata moim zdaniem
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Zdecydowanie za młody na redukcje, w tym wieku redukcja może zaszkodzić. Zwiększ aktywność fizyczną => basen,rower,piłka nożna.
Wyrzuć z diety słodycze,słodzone napoje itp. i powinno być lepiej.
napisał(a)
Mis_ek
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 659
psonic pisałeś żeby poczekał dwa lata a jak wiemy 14+2=16 więc jestem :D i jestem z takim samym problemem jak kolega tylko że jestem troche wyższy i ważę też troche więcej no i chodze na siłke akualnie FBW wzrost 180 waga 96 i biore krete i białko (protein 80 plus)
napisał(a)
Anonim
Ekspert
no i ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konfitura %-)

Następny temat

Masa w 2 miesiące

Trening na plaży

Konto Krystyny na Instagramie zhakowane!

Pierwszy cykl kreatynowy - dlaczego warto trochę poczekać?

3 ćwiczenia na silne przedramiona

Bezglutenowe ciasto biszkoptowe z truskawkami

Najczęstsze wymówki: dlaczego jestem gruby bądź gruba?

Jacek Ratusznik - ocena sylwetki

Czy można w naturalny sposób poprawić konwersję hormonów tarczycy?