SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dieta na msae, na szybko

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 613

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 614 Napisanych postów 36399 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 297095
Systematycznie zwiększaj obciążenie oraz w razie potrzeby kalorie i wszystko będzie ok

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 219 Wiek 18 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 744
Ale ciężar z serii na serii? Bo ja od razu robie takim ciężarem którym robie ledwo tyle serii i powt ile daje rade. Wcześniej rozgrzewka z mniejszym ciężarem.
napisał(a)
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2965 Napisanych postów 40484 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 310888
RayJones
Hah. No ale moje zapotrzebowanie to jednak te 3.5tys kcal. Kalkulatory oszukują? :) ektomorfik więc trudno jest przytyć.

Panie, kto by się tymi kalkulatorami przejmował Mam teraz nieco więcej niż 3,5 i rosnę.

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 219 Wiek 18 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 744
Dzięki dzięki!#
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tabata

Następny temat

proszę o pomoc zacząć od MASY czy REDUKCJI tłuszczu

Ciasto z rabarbarem - wersja light Ciasto z rabarbarem - wersja light 7 przykazań stosowania węglowodanów 7 przykazań stosowania węglowodanów Ranking IFBB 2018 - Fitness plażowe Ranking IFBB 2018 - Fitness plażowe Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową Proteinowa pianka truskawkowa Proteinowa pianka truskawkowa Agnieszka Sobczyk - ocena sylwetki Agnieszka Sobczyk - ocena sylwetki Trener Ksiądz pręży muskuły na plaży w Łebie Trener Ksiądz pręży muskuły na plaży w Łebie Craig Golias "Goliath" dzik z Las Vegas Craig Golias "Goliath" dzik z Las Vegas