SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dieta na mase (problem - za duzo białka) pomóżcie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1763

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2832
70kg/28 lat/180cm wzrostu
zapotrzebowanie około 3000k
trening 4x w tyg zawsze z rana miedzy pierwszym a drugim sniadaniem + praca fizyczna codziennie
dieta na masę!

Od kilku dni slęczę nad jadlospisem nowej diety (poprzednia lezała całkiem) i chyba mam ciągle za duzo białka. Pomózcie cos odjąć/dodać aby miało to ręce i nogi

Zmieniony przez - Astral w dniu 2013-02-07 11:10:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 540 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11841
Przelicz tylko białko zwierzęce. Tu zlicza Ci wszystko... zwierzęcego będziesz miał +/- ok

PS. takich rzeczy jak pomidor czy kalafior nie wliczasz :) węgli z warzyw (poza strąkami i ziemniakami) nie wliczasz.

Zmieniony przez - defxdefx w dniu 2013-02-07 12:22:11

Still in progress..

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2832
To ja wiem ze tego "dobrego" białka mam OK. Nie pisałem, ale w kazdym dniu mam koło 230-240g białka ogółem z czego 175-180 to jest b. zwierzęce. Ale podobno problemem jest to ze ogólem jest az tyle białka. Czy jednak to pochodzenia roslinego nie ma az tak wielkiego znaczenia ?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5861
Tego tuńczyka z grahamem wywal, ogólnie to cały obiad do wymiany
napisał(a)
Początkujący
Dlaczego ? Tuńczyk idealnie pasuje z bułka grahamką. To jest posiłek który jem w pracy, wiec mam ograniczone pole manewru. A że sie nazywa obiad to nie ma co zwracac na to uwagi. Równie dobrze mozna to nazwac posiłek nr 3
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5861
Chciałem zaznaczy pozycje w tym przypadku twój obiad czyli posilek nr 3 którą uważam ze jest do wymiany.
Czyli mam rozumieć ze nie jesteś w stanie przygotować innego posiłku wcześniej rano badź dzień wczesniej wieczorem

Zmieniony przez - atsap211 w dniu 2013-02-07 23:54:04
napisał(a)
Początkujący
Jestem, ale nie rozumiem dlaczego ten posiłek jest "do bani". Jest białko z ryby, wegle z pieczywa (raz dziennie) + są owoce/warzywa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki typ budowy ciala?

Następny temat

pękające końciki ust oraz ospałość...

Top 10 męskich sylwetek Jakie żelki po treningu? Katarzyna Rodzik Maliszewska - ocena sylwetki Trening funkcjonalny Leksykon suplementacji: N-acetyl-l-cysteina Anna Karcz- długo wyczekiwany powrót! Grzegorz Kępa- "oczyszczenie" branży Paige Hathaway na stole operacyjnym!