SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase mięśniową

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10
Witam zależy mi żeby ktoś kto sie dobrze zna na odpowiednich dietach dał mi jakieś wskazówki:
Moja :
waga 91 kg
wzrost 190
staż na siłowni : 1,5 roku

Moim głównym problemem jest to że zalewa mnie strasznie tłuszczem przy każdej poprzedniej diecie.Zalezy mi na dobrym wygladzie i jestem gotowy bardziej podkrecić tempo treningów.
Zakupiłem właśnie 1,5 kg białka (75)na 100g i prosze was o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najpierw musisz napisać jak wygląda dieta od której cię zalewa wraz ze wszystkimi wyliczeniami, wtedy możemy ci podpowiedzieć co trzeba zmienić. W ciemno raczej nikt ci nic nie powie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2349
Dokładnie tak jak kolega Reven napisał, przedstaw swoją poprzednią dietę, nikt Ci z fusów nie powróży.

Mały szary człowiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10
Oczywiście po przebudzeniu po treningu i na wieczór po kolacji białeczko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10
śniadanie: płatki z mlekiem i kromka pełnoziarnistego chleba poźniej drugie śniadanie koło godiny 11-12 jakis serek wiejski bądź chleb z jakims miesem, obiad standardowo: kotlet do tego ryż i jakas sałątka poźniej trening i po treningu też staram się coś zjeśc głównie jakis serek wiejski kawałek miesa i jakis owoc, na kolacje staram sie zjeść juz cos łągodniejszego typu sałatka i przed snem 2 szklanki mleka lub serek wiejski + bialko oczywiscie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10
Jeszcze jakies informacje ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10
Potrzeba jeszcze jakieś informacje ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 500 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16001
Rozpisz to jakoś sensownie bo nikomu się tego czytać nie będzie chciało. Policz ile jesz btw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
I edytuj posty bo temat poleci, wchodzisz i widisz spam

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna pomoc w zapotrzebowaniu ?

Następny temat

Pomoc odnośnie odżywiania

WHEY premium