SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase i pytania do niej ;)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 795
Witam, mam 22 lata moj staz na silowni to rok. Waga 83 wzrost 183
Moje pytanie jest takie ; ) z bilansu jak widac wyszlo mi 3g bialka na kg masy (razem z roslinnymi) i czy moge po treningu jeszcze dorzucic bialeczko? dodam ze posilek IV to przedtreningowy, a V potreningowy. Czy jezeli dorzuce to bialeczko po treningu to bedzie za duzo bialka ogolnie? i czy wliczac bialko pochodzenia roslinnego (ryz, platki) do bilansu calodziennego bo juz sie tyle o tym naczytalem ze sam juz nie wiem. Aha I posilek to sa 3 "dania" wymiennie (do bilansu calodziennego wyciagnalem srednia z BTW).
Praca fizyczna.







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 795
Majkelos2104 potem wrzucilem screena zmienionej diety. w pierwszym posilku mam 2 opcje do wyboru albo to albo to (jaja jem co 3 dni a w pozostale odzywka+ owsianka) ; )
rano wrzucam wszystko czyli 4 paczki ryzu i 3 porcje(zamiast tunczyka) albo 2 porcje do jednego gara i jazda ; D

Zmieniony przez - rowin_92 w dniu 2014-05-03 14:19:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 547 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4561
Wszystko cacy, nie kombinowałbym z tym białkiem. Z czasem jak waga będzie stać to bd musiał dodać kalorii, wtedy coś można wpleść.

You can't climb on the ladder of success with your hands in your pockets.
Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 795
aha i jeszcze bcaa po treningu i carbo 1g/ka masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 246 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4027
Moim zdaniem dużo za dużo tego białka, jednak nic nie napisałeś o swojej aktywności, jakie masz zapotrzebowanie kaloryczne...
Tak, wliczać. A im więcej będziesz czytał tym mniej będziesz wiedział :) weganie też kulturystykę uprawiają i rosną ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 795
4 treningi w tygodniu, praca fizyczna. zapotrzebowanie okolo 3000 kcal. Wlasnie czym wiecej czytam tym wiekszy metlik w glowie xD a co do wegli to 5g/kg masy wystarczy przy masowaniu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 246 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4027
Wszystko rozbija się o nadwyżkę kaloryczną, 5g w Twoim wypadku robi ok 45% więc ok. Jednak tego białka masz bardzo dużo, nie pojawił się u Ciebie śmierdzący problem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 795
oj tak tak pojawil sie, ale wtedy gdy bylem na rekudcji (wtedy bylo 2,7g bialka i jak pamietam 3g wegli) teraz juz zniknal prawie calkowicie ; )
ps. od 3 tyg. waga w miejscu. wiec postanowilem dorzucic paczke ryzu (350kcal)dodajac po 50g do posilku przed i potreningowego i odrobine tluszczy (100kcal) wiec wchodze teraz na 3950. EKTO

Zmieniony przez - rowin_92 w dniu 2014-04-28 09:25:29

Zmieniony przez - rowin_92 w dniu 2014-04-28 09:27:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 246 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4027
Dzieje się tak bo niestrawione białko zalega w jelitach. Błonnik (ale bez przesady), woda i ja bym jednak to białko zmniejszył ciut i będzie gitez.
2.2g to aż nad to moim zdaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 795
tak tez zrobie, a wegli do 6g dorzcuci? bo niestety waga w miejscu stoi..
jakbys mogl mi doradzic co moge wyrzucic aby bylo mnie bialka IV i V posilek to jest przed i potreningowy (w V wyrzucilem oliwe i dodalem ja do innych posilkow)

Zmieniony przez - rowin_92 w dniu 2014-04-29 08:32:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 246 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4027
Mniej jajek ;), 50% niech idzie z węgli a resztę ze zdrowych tłuszczy dobij. Tutaj niestety trzeba kombinować, ja u siebie na 3100 mam 109g z tłuszczy więc więcej niż Ty przy 3600 :D A skoro waga stoi to kalorie... Jeśli więcej już nie możesz w siebie zmieścić syp na śniadanie więcej migdałów :) Albo banan powinien się gdzieś zmieścić.



Zmieniony przez - Majkelos2104 w dniu 2014-04-29 22:51:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 795
wyszlo mi tak ; )
dodalem tluszczy i ryzu troche. Carbo w dni treningowe nie liczylem. 1 posilek z jaj jem co 3 dni a tak to odzywke + owsianke.















Zmieniony przez - rowin_92 w dniu 2014-04-30 11:04:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moje odżywianie a waga.

Następny temat

Pierwsza Dieta do Oceny + Trening

WHEY premium