SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dieta na mase do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1663

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 390 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 14343
Moim zdaniem musisz najpierw zrobić delikatna redukcję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 13 Wiek 21 lat Na forum 158 dni Przeczytanych tematów 4920
Kriso1987
Moim zdaniem musisz najpierw zrobić delikatna redukcję.

Podbijam wypowiedź kolegi. W obecnym stanie bardzo ciężko będzie Ci zbudować jakościową masę. Na Twoim miejscu rozważyłbym lekką redukcję albo w ogóle zaczął od rekompozycji, jeśli boisz się wchodzić na znaczny deficyt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 177 dni Na forum 177 dni Przeczytanych tematów 3023
Powiem tak od 15 stycznia zjechalem z 93 do 87 kg na samym odżywianiu. Wiec wytlumaczcie mi tak ,,łopatologicznie,, co mam teraz dokladnie zrobic jaka dieta i jakie cwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3969 Napisanych postów 67928 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 550553
Dieta z ujemnym bilansem kalorycznym i trening FBW ćwiczenia wielostawowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2840 Napisanych postów 56222 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 600714
Jestem tego samego zdania. Bilans około 300kcal na minus i obserwacja obwodów ciała.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 177 dni Na forum 177 dni Przeczytanych tematów 3023
A co sie stanie jeśli w obecnym stanie zostanę przy tej diecie którą opisałem wyżej i do tego trening siłowy 3 razy w tygodniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 390 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 14343
Zrobisz masę ale z tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
http://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html z tego linku wyszlo mi zapotrzebowanie kaloryczne 3 300 a w diecie mam 2 800. Wiec jest ok czy cos musiałem popierniczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7362 Napisanych postów 105782 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1187663
Najlepiej wklej swe obliczenia, wtedy się zobaczy jak to liczyłeś, jakie wartości podstawiałeś.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proste przepisy na ostre dania mięsne.