logo
zamknij zamknij

Dieta na mase - powrót na siłownie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 170

0 5 0
napisał(a)
rfs18
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1745
Witam.

Na początku pare słów o mnie.
Około 11 lat temu zacząlem intensywny trening na siłowni który trwał około 3 lat. Waga z tamtego okresu to około 95kg (obód klatki 120 biceps 39 z tego co pamietam:) ).

Ze względu na chorobę serca (odmiana arytmii) oraz nerw na wierzchu w kręgosłupie musiałem przestać ćwiczyć. Teraz gdy mam zielone światło na siłownię pragnął bym chociaż częściowo powrócić do formy(obecna waga 74 obwody szkoda pisać). Trening na jakim będę ćwiczył to 4 dniowy push/pull.

Prosił bym was o ocene diety -co dadać a co ująć- z tym że bardzo dużo pracuje(jest to praca siedząca) i nie mam zbyt duzo czasu na skomplikowane dania:)

Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1951 Napisanych postów 59916 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 498681
Witam ,
słabo to wyglada pod względem doboru produktów . Makroskładniki rownież słabo - brak tłuszczy .

http://potreningu.pl/articles/290/jak-zabrac-sie-za-ukladanie-diety 

Pozdrawiam
napisał(a)
dudee
Ekspert
Szacuny 1032 Napisanych postów 23147 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 231713
Dieta rzeczywiście nie spełnia wymagań ustrojowych.
Wiele przetworzonych produktów, brak zbilansowanych posiłków, zdrowych tłuszczy, warzyw.

Dietetyk - konsultacje dietetyczne (kontakt tylko prywatnie)
http://www.sfd.pl/[BLOG]_ROAD_TO_THE_SUCCESS._dudee_-t1127478-s25.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głodówka - wyjście

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 88kg

Zakwaszenie organizmu - problem XXI wieku?

Kłopotliwe boczki - jak się ich pozbyć?

Najlepszy wokalista wśród kulturystów

Farmakologia, trening aerobowy w IFBB - Men’s Physique oraz Wellness Fitness – porównanie

Biszkopt z jeżynową galaretką

Jabłecznik jaglany

10 produktów wspomagających wrażliwość insulinową

Czy diety oczyszczające działają?