SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase. Problem z ułożeniem diety.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 600

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Płeć

Mężczyzna

Cel

Nabrać masy

Waga

65

Wzrost

189

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Pracuje. Przerwy o ktorej chce 10/15 min. Spac roznie zalezy od zmiany. Jak 1 zmiana to 22-23. Jesli 2 zmiana to 1-2 w nocy.

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Jeżdże duzo na rowerze. Posiadam drazek, sztange z ciezarkami.

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Nie stosowalem zadnej diety.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 65
Witam wszystkich.
Jestem tutaj nowy i prosze o wyrozumiałość bo jestem zielony w niekorych sprawach choć przeczytalem tu wiele tematow. Mam 20 lat, 65kg i 189cm wzrostu. Dosyć mało ale postanowilem sie w koncu ogarnac, wiadomo lepiej pozno niz wcale. Z podstawowych informacji pisze ze moje zapotrzebowanie kaloryczne to 2326kcal i mam szybka przemiane materii. Wiec jem bardzo duzo i wgl nie tyje ;/ Czytam troche w internecie o tych dietach sa tematy gdzie sa one dokladnie rozpisane czyli mniej wiecej o ktorej jesc, ile jesc itd. Tylko ze kurcze mam problem bo ja pracuje i mam dwu zmianowa prace tzn. zazwyczaj mam od 13:30 do 21:30. Z domu wychodze okolo 13 a wracam okolo 22. A jak mam pierwsza zmiane ktora mam troche rzadziej ale czasami sie zdarza to mam na 6 i powrot 14. No i moj problem jest taki ze jak mam pod takie godziny uloyc jakas diete lub serie cwiczen czy w przypadku drugiej zmiany lepiej pocwiczyc po pracy czy przed. Moja praca jest tak chyba srednio fizyczna. Ogolnie jestem caly czas na nogach i czasami cos trzeba po dźwigać. Co do ćwiczeń to troche tez ciezko mi cos znalezc na necie poniewaz nie mam mozliwosci chodzenia na silownie poki co i zostaje mi tylko cwiczenia w domu. Sprzetu duzo nie mam choc mam w planach sie zaopatrzyc w cos nowego. Przepraszam jesli tworze temat ktory juz pewnie wielu męczy ale tak jak mowie jestem tu nowy choc przejrzalem forum i chyba nie znalazlem nic pod moja sytuacje. Jesli oczywiscie jednak cos takiego jednak jest to prosze o linka.
Znaczy jesli chodzi o diete to znalazlem cos takiego ale nie jestem tez pewien czy to bedzie pasowalo akurat do mnie :
https://www.sfd.pl/Gotowa_dieta_na_mase__60kg-t1059555.html
A i kreatyn i tych innych wspomagaczy nie biore pod uwage bo nawet nie mam az tyle pieniedzy zeby na to wydawac.
Wiec to chyba tyle. Prosze o pomoc i prosze o wyrozumialosc.
Dziekuje i pozdrawiam ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

*Pozdrawiam/
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 65
Hmm no moze tak zrobie choc liczylem ze ktos cos moze jednak napisze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12026 Napisanych postów 160404 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234278
nie musisz jadac o wyznaczonych porach, jesz wtedy kiedy masz czas, moga byc nawet 3 posilki dziennie.
branie gotowca tutaj nie zalawti problemu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 65
No tak w sumie racja ;) Tylko tez jestem ciekaw odnosnie cwiczen. Czy lepiej cwiczyc do poludnia czy po pracy . Bo po pracy w sumie jestem padniety czasami a z rana te ciezko czasami. Moze to smieszne pytanie ale organizm bardziej jest sprawny do cwiczen w jakis konkretnych porach ?


Zmieniony przez - kolson w dniu 2015-07-16 12:30:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12026 Napisanych postów 160404 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234278
cwicz kiedy Tobie pasuje.
masa osob cwiczy rano i to na czczo;)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LowCarb do oceny. Czym uzupełnić?

Następny temat

Jedzenie kosztem snu?

WHEY premium