SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase. Pomocy!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 689
witam jest to moja pierwsza samodzielnie ułożona dieta wiec prosze o podpowiedzi co zmienic, na co i w jakich proporcjach.Cwicze 4 razy w tyg wiec na ten okres moim celem jest zwiekszenie masy z 70kg na 80kg. Oto moja dieta:

7.00 pierwszy posiłek
-200ml mleka+100g platkow owsianych
-500ml jogurtu z owocami
-łyżka oliwy z oliwek

10.00 drugi posiłek
-100g orzechow laskowych
-marchewka,jablo
-100g ryżu
-kilka razy w tygodniu ryba najczęsciej makrela

13.00 trzeci posiłek . Przedtreningowy
-150g piersi z kurczaka
-100g ryzu
-3 banany

posiłek potreningowy
-serek wiejski
-4 jaja gotowane
-odżywka białkowa

ostatni posiłek to
-200g twarogu+serek danio
-łyżka oliwy z oliwek

Proszę o poprawe bo napewno jest coś zle i jeżeli zajdzie juz taka potrzeba to ułożenie nowej poprawnej diety. Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miast orzechów laskowych daj orzechów włoskich - z orzechów mają najlepszy stosunek kwasów o6;o3. Zmniejsz ilość nabiału a spójrz na lepszą jakość mięsa. Zrezygnuj z jogurtów i serków sztucznych. Dodaj tran do diety i owoce wraz z warzywami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 689
Owoce jak najbardziej i warzywa dodam do diety. Lecz co moge dodac zamiast serków i jogurtów ewentualnie czym to mam zamienic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czego one mają byc źródłem ? Białka? - mięso, jaja, owoce morze, ryby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 689
Czyli wzobogacic diete o lepszej jakości mięso ryby i jaja zamiast jogurtów i serków? I czy tylko te rzeczy trzeba zmienic? Reszta jest w porządku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak - nie opieraj wszystkiego na nabiale. Zdecydowanie lepiej jesteśmy dostosowani do trawienia produktów mięsnych niż mleka i jego przetworów.
Zaopiekuj się odpowiednią ilością owoców i warzyw by zrównoważyć kwasotwórczość diety oraz zadbaj o wystarczającą ilość kwasów omega-3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 689
Bardzo dziękuje za odpowiedz i skorygowanie diety ;) SOG dla ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Przepraszam że przyłącze się do tematu ale mam pytanie do autora jak i pośrednio do specjalistów.
- Nie odczuwasz głodu przy przerwach np od 7 do 10? Mam taki problem że około 1h po sytym posiłku jestem głodny
- Czy odczucie głodu przeszkadza jakoś w budowaniu mięcha? Posiłek mam co 2.5h mam jeść go co tyle mimo uczucia głodu?

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Odczucie głodu hmmmm nie jestem autorem ale dużo zalezy od tego co będzie po tym uczuciu głodu i jak przyzwyczaimy do tego swój organizm.Jeśli uczucie głodu będą przeplatane z okresami sytości nie powinno być problemów.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 689
Ja zbytnio nie odczuwam tego głodu wręcz przeciwnie czuje się pełny lecz nie przeszkadza mi to zbytnio w jedzeniu następnego posilku. Miedzy przerwami można czasem przegrysc jabłko bądz marchewkę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
oczywioście że można zresztą najlepiej zaobserwujesz po jakimś czasie jak naprawdę jest.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny :))

Następny temat

Dieta na mase do oceny

WHEY premium