SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę mięśniową z niskim przyrostem tłuszczu do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2222

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Płeć

Mężczyzna

Cel

Masa mięśniowa z małym przyrostem tkanki tłuszczowej

Waga

61,7

Wzrost

178

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

8%, lecz 65% wody

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Szkoła, treningi wieczorem, późnym popołudniem.

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

4x siłownia, 3x boks

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stosowana lub planowana suplementacja

Zdrowy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 84 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1568
Witam, chciałbym zmniejszyć w mojej diecie białko na rzecz węglowodanów, przy mojej wadze tego białka i tak jest za dużo, mam wrażenie, że organizm ma go już dość, jadłem trochę dużo jajek jak dla mnie i mam ich dość, dlatego postanowiłem je usunąć i trochę zmienić. Przez tydzień próbowałem pewnego pomysłu aby jeść rano jedynie białko i tłuszcze a dopiero później węgle, ale nie odpowiada mi to. Na pierwszym zrzucie jest dieta ostatnia, a na drugim posiłki które chciałbym od jutra wprowadzić, moje pytania to:
Jakie węglowodany usunąć/ zamienić?
Jakie źródła białka mógłbym dodać/ usunąć/ zmienić?
Jakie warzywa i owoce które są tanie i nie siedzą długo na żołądku proponujecie?
Oraz jakich składników w diecie brakuje?




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 605 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12779
To czy bedziesz robic czysta mase zalezy glownie od tego jaka bedzie twoja wrazliwosc insulinowa. Jedzac codziennie 300-400 na pewno tak nie bedzie,wiec zainteresuj sie rotacja weglowodanow i skup bardziej na tluszczach szczegolnie w dnt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 84 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1568
Zgłębiłem zagadnienia które wymieniłeś, rozumiem co masz na myśli i zmniejszyłem węgle na okolo 5g/ kg, 3g białka na kg, ale z tłuszczami nie mam pojęcia czy jest dobrze. Planuję te posiłki rozplanować na Highcarb, mc i lc, Poniedziałek złożone ćwczenia- hc, wtorek- mc, środa- lc, czwartek hc, piątek- mc, sobota- lc, niedziela- mc. Ale problem jest w tym, że kalorie są na dużym minusie, z zapotrzebowania wynika mi około 2900 kalorii aby trzymać wagę, więc na masie minimum 3000.





Zmieniony przez - DawidAch w dniu 2016-02-26 16:34:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 605 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12779
3g/5g na 1kg masy? Bialko wyrzuca insuline tak samo jak weglowdany,a w niektorych przypadkach nawet bardziej. Na takich ilsociach produkowanej insuliny na pewno nie bedziesz lepiej wygladac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 84 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1568
Gdy zmniejszam ilości białka i węgli to wtedy nie wychodzi mi liczba kalorii, możesz mi wytłumaczyć jakie produkty dodać aby kalorie się zgadzały a tego białka i węgli było mniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 605 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12779
dodaj tluszczy, w obecnosci jednonienasycone bo obnizaja insuline, przy mniejszej ilosci weglowdanow moze byc wiecej nasyconych zwierzecych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Białko daj na poziomie około 120gram a wystarczy Ci jadłospis na 4 posiłki + np. gainer po treningu :https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Mass_Acceleration-opis33363.html posiłki dobieraj tak by i produkt białkowy( udka, podroby, szynka schab wieprzowy , wołowina , ryby jak śledź , makrela , łosoś , dorsz , jajka ) węglowodany ( ziemniaki , ryż , kasza gryczana/jaglana/kuskus/pęczak) tłuszcze ( oleje lniany rzępakowy zimnotłoczony , awokado , orzechy nerkowce, włoskie, laskowe , migdały ). Co do treningu na początku wystarczy Ci FBWhttps://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 84 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1568
Nie mam pieniędzy na gainer, staram się dobrać produkty jak najtaniej i jak najmniej przetworzone. FBW ćwiczyłem cały ten czas, lecz wzrost siły strasznie spadł, dlatego od miesiąca ćwiczę shotgunem i widzę lepsze efekty.


Zmieniony przez - DawidAch w dniu 2016-02-26 23:27:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Układając jadłospis możesz posiłkować się tym poradnikiem :
https://www.sfd.pl/Mały_portfel_a_dieta__Poradnik-t1057692.html.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 84 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1568
Dziękuje bardzo, czegoś takiego szukałem aby najwyżej później zastąpić pierś, bo dotychczas jadłem po 350-450 gram, lecz teraz te 200 g to nie jest tak duży wydatek. Mam pytanie czy oliwa z oliwek za 10 zł byłaby dobra? Którą rybę i do jakiego posiłku wybrać?
Jak na razie ułożyłem coś takiego. Nie chcę podbijać tłuszczy ponieważ mam problem natury psychicznej i nie dałbym rady jeść więcej, białko zbiłem bardzo dużo w porównaniu z tym co jadłem, węgli jest około 4g na kilogram.





Zmieniony przez - DawidAch w dniu 2016-02-26 23:54:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 84 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1568
Wymyśliłem dwa warianty diety- dni treningowe oraz nie treningowe, chciałbym zapytać o wasze opinie i rady co zmienić.








Zmieniony przez - DawidAch w dniu 2016-02-28 00:03:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrost masy ciała

Następny temat

sól morska a sól koszerna

WHEY premium