SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dieta na masę do oceny, 70kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273

Formularz - Proszę o pomoc

Cel

Waga

Wzrost

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stosowana lub planowana suplementacja

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 21 lat Na forum 233 dni Przeczytanych tematów 17
Cześć!
Podsyłam swoją dietę.
Proszę o ocenę i konkretną odpowiedź.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
blue_hope Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2649 Napisanych postów 14186 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 122098
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1215 Napisanych postów 6724 Wiek 42 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 235398
Za dużo nabiału za dużo białka - daj 2 g na kg masy ciała. Liczyleś zapotrzebowanie? Ile wyszło? 100 g siemiania, to chyba pomyłka. Na kolację nie ma obowiążku jedznenia chudego twarogu z tłuszzcem - to tak troche bez sensu - ser odtłuszczony, żeby do niego tłuszcz dodawać. Spokojnie w ostatnim poisłku mogą być ww. Kaszanka to odskocznia od diety, nie jej stały element. Makaron - lepiej pełnoziarnisty lub z pszenicy durum. Warzyw więcej, bo tej marchewki to na talerzu nie widać

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2017 Napisanych postów 50413 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 463272
Dostosuj się do wyżej wymienionych zleceń i wklej jeszcze raz poprawioną rozpiskę diety.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ważenie produktów - przed/po obróbce?

Następny temat

Poziom bf

Dlaczego brakuje jaj w sklepach? Dlaczego brakuje jaj w sklepach? Andrzej Kołodziejczyk - ocena sylwetki Andrzej Kołodziejczyk - ocena sylwetki Leksykon suplementacji: DMAE Dimetyloaminoetanol Leksykon suplementacji: DMAE Dimetyloaminoetanol Trening FBW - 10 zalet stosowania Full Body Workout Trening FBW - 10 zalet stosowania Full Body Workout Poizometryczna relaksacja mięśni, sposób na szybkie rozciąganie Poizometryczna relaksacja mięśni, sposób na szybkie rozciąganie TOP 10 najlepszych sylwetek na świecie TOP 10 najlepszych sylwetek na świecie Rogale Świętomarcińskie Rogale Świętomarcińskie Jak rosną mięśnie? Jak rosną mięśnie?