logo
zamknij zamknij

Dieta na masę do oceny, 66kg

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2439

0 5 0
napisał(a)
domer Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1422 Napisanych postów 46474 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 311572
Regeneracja w sensie np ilość snu a trening jak się zmienia z czasem. Czy urozmaicasz ćwiczenia? Możesz dodać ok 200kcal.

Moderator działu Odżywianie

napisał(a)
emil129
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 18 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1164
Tak mam 2 plany treningowe i ostatnio zmiennilem niektóre ćwiczenia, ciężar też zmieniam.
Jak będę na komputerze to przesle obecny plan.
napisał(a)
domer Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1422 Napisanych postów 46474 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 311572
Jeżeli wszystko jest dopięte, to pozostaje zwiększanie kcal i dalsza obserwacja obwodów ciała.

napisał(a)
emil129
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 18 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1164
A biegać czy odpuścić?
napisał(a)
blue_hope
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1943 Napisanych postów 12038 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 67432
Na razie zajęłabym się obserwacją obwodów, jak lubisz biegać, to możesz sobie dodać 1-2 sesje.
Ale uwzględnij to w zapotrzebowaniu.
Nie ma takiej potrzeby, jak masa idze w dobrym kierunku.

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia... http://www.sfd.pl/%5BBLOG%5D_Agnieszka_w_kuchni__czyli_co%C5%9B_z_niczego_%3B_-t1096225.html

napisał(a)
dudee
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 931 Napisanych postów 22365 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 185252
Prawda.

Jeśli bieganie sprawia Ci przyjemność to możesz sobie zrobić takie cardio w tygodniu bowiem kierowałbym się ku treningów mieszanych jak sprinty, podbiegi, skoki, marszo-biegi, zresztą chyba wcześniej o tym pisaliśmy w tym temacie.

Dietetyk (kontakt tylko prywatnie).... http://www.sfd.pl/%5BBLOG%5D_ROAD_TO_THE_SUCCESS._dudee_-t1127478-s25.html

napisał(a)
emil129
Początkujący
Dziś jestem wkurzony bo się kolano odezwalo. Wczoraj nic nie czułem było idealnie. Przez noc tez a o 4 rano taka blokada z przodu. Było trudno zgiąć kol kolano i było opuchniete. Jakby mnie ktoś uderzył.
Zgodnie z tym co piszecie już wczoraj postanowiłem biegać raz w tygodniu.

Czułem wczoraj jedynie szczypanie w prawym udzie ale rozciagnalem się i elegancko. Myślałem ze tam bedzie bol. A tu wstaje i takie kurde... Przylozylem lod i miałem do 8 i kupilem plaster rozgrzewajacy. Nakleilem i przy okazji stabilizacja.
Ruch w przysiadzie powinienem zrobić, najwyżej nie z pelnym obciążeniem.
Ale no zdziwilem się, biegalem na bieżni i nic a tu kurde takie cos ale trzeba przeleczyc.
napisał(a)
dudee
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 931 Napisanych postów 22365 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 185252
Nie jestem fizjoterapeutą więc w tym temacie Ci nie pomogę.
Może ktoś inny Ci udzieli jakiś wskazówek.

Od siebie dodam, że warto udać się do specjalisty i nie czekać na diagnozę online albo na automatyczne uleczenie.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-04-24 14:55:05

Dietetyk (kontakt tylko prywatnie).... http://www.sfd.pl/%5BBLOG%5D_ROAD_TO_THE_SUCCESS._dudee_-t1127478-s25.html

napisał(a)
domer Moderator
Ekspert
W takiej sytuacji zdecydowanie warto udać się do fizjoterapeuty. Może to np. konflikt udowo-rzepkowy a może coś poważniejszego. Tutaj niestety nie pomożemy Ci. Bez wątpienia jednak warto włączyć rolowanie/rozciąganie mięśni.

napisał(a)
dudee
Ekspert
Rzeczywiście rozbijanie punktów spustowych jest jak najbardziej korzystnym narzędziem bowiem udaj się dobrego fizjoterapeuty.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

różnice w dietach redukcyjnych