SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dieta na masę do oceny, 61kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4834

napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 380 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 8332
Cześć. Proszę o ocenę diety, sądzę że teraz jest znacznie lepiej.

Waga : 61
Wzrost : 175
Obwód klatki : 88
Obwód ramienia : 29
Obwód talii : 84
Obwód uda : 53
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 18-19%
Aktywność w ciągu dnia : szkoła, teraz wakacje.
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : FBW + 10 minut rowerek. - 3x
Cel : masa mięśniowa.

Ziaren słonecznika nie chciałbym wyrzucać, bo to też jednak witaminy, minerały i pewna przyjemność. Olej rzepakowy omega6:omega3 2:1 więc myślę, że jest w porządku tłuszcze. Fistaszki wywalone.

DT

DNT

Zmieniony przez - jakkjakk w dniu 2017-06-26 14:06:16

Po co kupować sterydy skoro można kurczaki .

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
blue_hope Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3155 Napisanych postów 15716 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 145718
Możesz trzymać się jednego tematu?
napisał(a)
Znawca
Przepraszam, ciągle na stronie były błędy z tematami w profilu i z otworzeniem, by się dostać.

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2761 Napisanych postów 8065 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 346332
Nie wiem osobiśnie nie widzę, żeby było "lepiej" - w jakimkolwiek stopniu Powiedziałabym, że rozkład makro jest bez sensu, jakoś i kompozycja posiłków też kontrowersyjna, nie mówiąć już o pomyśle, by robić masę przy bf 19. Tak jestem hejterem
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

napisał(a)
Znawca
Jeśli chciałbym redukować to tylko schodzi trochę wody, w pasie 1cm i nic więcej, za mała waga.
Wolę już dobić powoli 70-72kg żeby cokolwiek mięsa weszło i wtedy pewnie zrzucę balast.

Węgle lekko podbiję 150g // 100g, na dużych się fajnie nie czuję.

Hejt jest pomocny . Posiłki takie a nie inne, bo koszty a też są witaminki itd.

Zmieniony przez - jakkjakk w dniu 2017-06-26 17:30:19

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2761 Napisanych postów 8065 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 346332
Ziemniaki i ryż są tańsze od zółtego sera. I zdrowsze. Moim zdaniem ta dieta jest wydumana i zupełnie nie ma uzasadnienia tak podaż tłuszczy. 50 g słonecznika to absurd, ale w sumie.. no nie jedyny w tym jadlospisie Lepiej wydac pieniadze na normalne jedzenie niż syntetyczne witaminy suplementowane bez uzasadnienia.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

napisał(a)
Znawca
Miałem na myśli, że są witaminy w produktach .
Też się na tym opieram: http://www.sfd.pl/Low_carb_na_mase__fakty_nie_mity_by_qaz-t162782.html.

Zmieniony przez - jakkjakk w dniu 2017-06-26 17:44:43

napisał(a)
Ekspert
A widziałeś, że to artykuł z 2004 r.? Masa na LC to robienie sobie na złość i utrudnianie życia.
1

napisał(a)
Znawca
Ok, zostałem przekonany , to zwiększam węgle kosztem tłuszczy, tylko powoli. Jak się za to zabrać? Co tydzień po 20g ?

napisał(a)
Ekspert
Ułożyłabym normalną dietę - 2 g białka, 1 g tłuszczy, reszta ww bez żadnych takich stopniowych zamian. To jak jesz jest niezdrowe i nie ma co tego przedłużać.
1

napisał(a)
Znawca
Niezdrowe! To biorę się za poprawki!

Zmieniony przez - jakkjakk w dniu 2017-06-26 18:22:45

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytania odnośnie odżywiania

19 wariantów na ciągi i przysiad 19 wariantów na ciągi i przysiad Zdrowe i wygodne smażenie - Dziki Spray Zdrowe i wygodne smażenie - Dziki Spray Cheat Penne z kurczakiem w sosie mascarpone Cheat Penne z kurczakiem w sosie mascarpone Stefanie Moir: Vegańska aktywistka propagująca fitness Stefanie Moir: Vegańska aktywistka propagująca fitness Niekonwencjonalne ćwiczenia na piekielnie mocny chwyt Niekonwencjonalne ćwiczenia na piekielnie mocny chwyt Beta-alanina sposobem na długowieczność Beta-alanina sposobem na długowieczność Kai Greene zagra w filmie “Crazy Fist” Kai Greene zagra w filmie “Crazy Fist” SERM zwiększają poziom testosteronu tylko u mężczyzn SERM zwiększają poziom testosteronu tylko u mężczyzn