SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę dla ektomorfikiem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 33
WItam. Dzisiaj czytając tematy stwierdziłem ,że jestem ektomorfikiem . Mam 17 lat, ważę 56 kg przy wzroście 173cm. Dodam,że czytając wcześniej full tematów od stycznia wbiłem na wadze 5 kg. Moje posiłki nie przekraczają nigdy 7 , minimum to 4. Na śniadanie jem przeważnie płatki kukurydziane + mleko. Obiadem często jest pierś z kurczaka + węglowodan [ ryż ziemniaki czasami frytki]. Kolacje to jajka z kanapkami z masłem i jakąś wędlinką. Oczywiście w międzyczasie zjadam jogurty, czasami coś słodkiego ,ale mało bo dbam o zęby a słodycze je niszczą. Często do posiłków piję kakao z mlekiem. Według mnie osoba z wolną przemianą materii jedząc tyle co ja ważyła by ze 100 kg, ja niestety nie mogę wbić prawię w ogóle. Aktualnie chcę tylko dostarczyć trochę masy , a nie mięśni tak abym ważył z 65 kg. Dodam,że 3 razy w tygodniu robię pompki [3 serie po 20 pompek]. Jakieś efekty są bo lekko nawet mięśnie się pojawiły, ale tego na razie tak bardzo nie chcę jak wbić trochę na tej cholernej masie. Moje wysiłki są bardzo małe, aktualnie w wakacje przed PC, wyjście na miasto z znajomymi ;] Chciałbym przez te wakacje wbić. Proszę o pomoc bo mnie to już dobija.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
jakie 4-7 posiłkow? wypisałes sniadanie, obiad i kolacje
jogurt czy owoc w międzyczasie to zaden posiłek, kazdy pisze "jem za 2 i nie moge przytyc" a jak rozpisze co je to wychodzi takie coś

czytaj podwieszonei ukaldaj porządną diete, bo teraz jesz jak przeciętny, człowiek, ktory nie ma styczności ze sportem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
ja jem więcej na redukcji (w sensie kcal, bo produkty mam "czyste"), a jestem kobietą i z pewnością nie ekto

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 33
Źle rozpisałem .. Według mnie dostarczam odpowiednią ilość tak, abym przytył ,ale jest lipton.

Czytałem full tematów , w których dobierałem sobie odpowiednie posiłki i jakoś efektów nie ma takich jak chcę. od 2miesiecy stoi na wadze 56 kG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
wg ciebie? a po czym to wnioskujesz? obliczales kcal, BTW? jesli nie masz diety, to "na oko" skad mozesz miec pewnosc, ze to wystarczająco?

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 33
Jest możliwe,że jeśli jem za dużo białka i węglowodanów efekty są takie jak teraz ? Bo przecież nadmiar tłuszczy i białka powinien zostać w organizmie , a u mnie nic nie zostaje mimo,że max 2 razy jestem w WC w potrzebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
nadmiar- kluczowy dla nabrania masy to nadmiar kcal, ktorego zapewne nie masz.
druga kwestia- wizyty w kiblu nie sa wyznacznikiem przemiany materii, przyswajania, etc..

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 33
Skoro nie mam to moje przypuszczenia muszą być błędne. Jesli chcę tylko wbić na masę czego muszę jeść więcej ? Co wspomaga przytycie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
bilans na "+"

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 33
A jak mam obliczyć jakie jest dzienne zapotrzebowanie kalorii ? Bo do tego zapotrzebowania dodałbym 500kcal jeszcze. Czytając inne tematy widziałem,że inni tak robią. Jeśli nie działa zwiększają to ilość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o sprawdzenie diety redukcyjnej

Następny temat

Początki odchudzania

WHEY premium