SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę a wywalenie brzucha

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 50
Witam.
Otóż swoją przygodę z siłownia zacząłem 6 miesięcy temu. Po 2 miesiącach zdecydowałem iż poradzę się fachowca i by ułożył mi dietę.
DIeta obejmowała trening FBW, i na celu miała zbudowanie większej masy. Rozumiem że muszę jeść nadwyżkę kaloryczną jednakże zauważyłem że mój brzuch strasznie wywaliło do przodu - efekt jakbym pił piwsko dziennie....

Pytanie czy to normalne? Czy też z mojej diety muszę coś przyciąć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33012 Napisanych postów 23124 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277951
Wypełnij ankietę i daj zrzut diety bp teraz to można z fusów wrozyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dokładnie.

Na podstawie strzępku informacji nie da się w żaden sposób Ci pomóc.
Wrzuć przede wszystkim zdjęcie sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75948 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754374
W czasie budowania masy mięśniowej zwiększa się również tkanka tłuszczowa. Ile jej się zwiększy zależne jest od poziomu jej na początku, diety, aktywności.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny, 88kg

Następny temat

Masywne uda

WHEY premium