SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dieta na masę 76 kg/183 cm - prośba o ocenę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 503

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 109
Cześć, gorąca prośba o ocenę mojej diety, oczywiście za jakiś tydzień zmienię zestawienie posiłków bo wszystko z czasem się przeje

Mam 23 lata, mierzę 183 cm i warzę 76 kg, moim celem jest nabranie masy mięśniowej, ćwiczę 3 razy w tygodniu (Pon-Śr-Pt), mój plan treningowy to ABW zaczerpnięty z internetu, jednak w jak najszybszym czasie chcę ułożyć coś pod siebie.

Do konkretów! Mój wskaźnik (BMR) wynosi 1872 kcal i aby utrzymać wagę muszę dostarczyć 3229 kcal energii, biorąc pod uwagę że nie mam za wiele ruchu (praca biurowa 10h/dziennie) kalorie zwiększam do 3500 kcal, (B: 2g/kg, W: 6g/kg, T:1,3g/kg)

[img][/img]

Jak widać trochę wspomagam się Mutantem, brak czasu na przygotowanie i spożycie posiłków jest marną wymówką jednak wydaje mi się że ilości są akceptowalne, jeżeli chodzi o warzywa i owoce to nie ujmowałem ich w moim dzienniku jeżeli nie są jednym z głównych składników a będą spożywane w miarę możliwości w ilości około 100 g - 150 g na dobę. Pozdrawiam!.

Zmieniony przez - M1cHaL11 w dniu 2015-03-18 22:55:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 20191 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przyrost tłuszczu

Następny temat

dieta/ćwiczenia/spalnia

Paulina Nowacka-Bernaczyk - ocena sylwetki Trening siłowy - absurdalne teorie Słodkiewicz vs Lech starcie weteranów Wojciech Pasiut - ocena sylwetki Indeks glikemiczny i indeks sytości Jak radzić sobie z bezsennością? 30.09-01.10.2017 IFBB DIAMOND CUP KATOWICE Suplementacja okołotreningowa