SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę + praca

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 121
Witam, bardzo bym prosił o sprawdzenie diety oraz o pomoc w stawieniu jeszcze jednego posiłku w ciągu dnia. W ułożonej diecie posiadam ich tylko 5 lecz niestety jest wielka przerwa pomiędzy pierwszym a drugim posiłkiem. Wstaje o 5:30, o 5:50 jem i wychodzę do pracy(zaczynam o 6 i pare minut przed 6 mógłbym coś jeszcze zjeść). Przerwę w pracy mam o godzinie 11. Jest to praca fizyczna, 8 godzin na nogach(monter rusztowań) i ciężko mi będzie coś zjeść w trakcie pracy(ew. mógłbym coś wypić jakieś białko itp). Praca trwa do 15:30 więc o 16 móglbym już zjeść. O 17 planuje trening do godziny 18. Czy po treningu muszę wypić gainer lub białko prócz 4 posiłku o godzinie 19 ? Ostatni posiłek o godzinie 22. 22.30- idę spać. Oto moje zapotrzebowanie kcal, białka, tluszczu i węgli

Trochę informacji:
Wiek: 19
Wzrost: 171
Waga: 70
Uprawiane sporty do tej pory: piłka nożna
Staż na siłowni: Tylko w okresach przygotowawczych do sezonu max 2msc na rok.
Cel: Zbudowanie masy mięśniowej
Z tego co wiem jestem ektomorfikiem (jem dużo mimo to szybko jestem głodny, nie przybieram na masie)

Dieta:


Prosiłbym o dodanie posiłku lub jakiegos dania by ilosć kcal w ciągu dnia był dodatni.

Proszę o pomoc.
Z góry dziękuję

Zmieniony przez - FakeOne w dniu 2013-11-25 18:46:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
banany po treningu daj, na śniadanie jajek nie widze,za mało tłuszczu(orzechy dorzuc),szynka do wyrzucenia,a podbij ilosciowo jedzenie to bedzie wiecej kcal

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 121
Czyli wystarczy, że będę ilościowo więcej jadł i to zastąpi ten posiłek pomiędzy godziną 5:50 a 11 ? Reszta jest w porządku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
nie masz jak zjesc posiłku np o 8?

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 121
Niestety nie i to jest dla mnie problem, dlatego proszę o pomoc i doradzenie jak w takich sytuacjach zazwyczaj się postępuje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
Co to za roznica, czy zje o 5:50 czy o 8 ? Nie wiem czemu, nie ktorzy tak sie ryja tymi godzinami... "o bo musi byc 2 do 3h odstepu miedzy posilkami". g*wno prawda. Liczy sie bilans z calego dnia i tyle. Takie jest moje zdanie :) Ktos pracuje nie moze i tyle, nie wyczaruje nagle sobie posilku o 7 czy 8, tylko musi o 5 i nic sie nie zrobi.
Dostarczaj na dobe tyle kcal, ile powinienes i bedzie dobrze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do sprawdzenia. IF i zminimalizowanie redukcji mięśni

Następny temat

Schudnąć 3 kg

WHEY premium