SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na bank do poprawy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 243
Cześć Wszystkim !
Zakładam temat, gdyż potrzebuję waszej pomocy. Mam na Imię Patryk i urodziłem się 15 października 1993 w Warszawie. Otóż muszę schudnąć i chcę to zrobić dla siebie. Wyliczyłem sobie, że moje BF wynosi uwaga 30%. MASAKRA. Mam 186/7 cm wzrostu i waże 106.5kg. ( dziś z rana mierzone, ważone ). Także nie wygląda to za ciekawie. Jest trochu brzuszek piwny nawet nie trochu tylko wiadomo brzuszek jest. Wyliczyłem, że moje zapotrzebowanie wynosi ~ 2700. Od 2 tygodni przeszedłem na MINIDIETĘ, że tak ujmę żeby przygotować się do diety. Rzuciłem colę itp, słodycze. Pijam tylko i wyłącznie wodę mineralną niegazowaną z sklepu lidl. Słodyczy nie jem już ani grama. Czas na redukcję. Muszę zrzucić hmm z 10 kg tak myśl do do 31 czerwca. Da radę hmm czas pokaże. Chcę zrzucić tłuszcz, piwny brzuszek ( bo wyglądam jak kobieta w ciaży), boczki bo się rozlewam.

Moje zapotrzebowanie to ~2700 kcal.

Moje BF wynosi 30%.

Przedstawiam poniżej dietę jaką ułożyłem. Hmmm

Jest dobra ? Co zmienić ? Co dodać?

Dodatkowo 3 x w tygodniu biegam po 35 min oraz raz czasami 2 razy w tygodniu basen + sauna.


Czekam na wasza pomoc i liczę na was chłopaki, gdyż ja w takich sprawach nie mam doświadczenia



Chciałem dodać, że od poniedziałku do piątku pracuję od 7 do 15. Ale to raczej praca siedząca, przy biureczku itp wiadomo jak to wygląda.

Dodatkowo chciałem dodać, że oliwa z oliwek nie wchodzi w grę. Nie przejdzie. Na sam zapach ŻYGAM. Przez usta mi nie wchodzi. Także w 100% nie ma opcji na oliwa z oliwek




Zmieniony przez - Patryk93Maly w dniu 2014-03-28 21:05:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 273
Zwiększ ilość węgli, utnij z białka. Wywal te parówki bo to wątpliwej jakości pożywienie. W posiłku nr 2 przyjmując że jedno jajko waży 50 g to będziesz ich 6 spożywał ? 4 spokojnie wystarczą. W 1 posiłku zwiększ ilość płatków, w 2 mniej jajek i dodaj jakiś makaron/pieczywo/ryż/kasze, w 3 więcej ryżu, mniej kury. Posiłek nr 4 na moje oko całkowicie do wymiany, w posiłku 5 nie musisz aż ćwierć kilograma sera w siebie pchać ;p Jeśli twoje zapotrzebowanie wynosi 2700 kcal to nie zbijaj od razu, zacznij od tego maksymalnego pułapu, utniesz coś jak będzie zastój. Ustal sobie b/t/w na poziomie 135/370/75 (w gramach) -> tak na oko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 243
a takie coś ?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2663
Makrele możesz dać na ostatni posiłek ,a ser twarogowy daj na rano bo za mało białka masz na posiłku pierwszym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 273
Lepiej ale na Twoim miejscu usunął bym rybę z posiłku nr 4, ewentualnie niewielką jej część przeniósł na posiłek nr 1 (tak 100 g). Do posiłku nr 4 i 2 dodaj jakieś węgle, ogórek i pomidor to trochę mało, wsadź tam jakiś makaron/ryż/kaszę/... W ostatnim posiłku 100 g twarogu wystarczy. Nie głódź się, nie bój się węglowodanów i kcal, dołóż tak żeby było przynajmniej 2500 kcal na początek. Sama zmiana nawyków żywieniowych na bardziej zdrowe spowoduje że waga będzie lecieć. Dopiero jak zobaczysz że przez dłuższy czas waga stoi w miejscu to obcinaj kcal ale delikatnie. Nie przeceniaj też roli białka.

Zmieniony przez - NaturalOneJr w dniu 2014-03-29 22:15:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 243
Jeszcze ktoś/coś doda ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 243
Jeszcze ktoś coś doda? może co zamienić, czym zastąpić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
jak wazysz stówke to sie zaglodisz i nie bedziesz mial potem z czego obcinactak ze generalnie do poprawki ta dieta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Koniecznosc zrzucenia 10 kg miniumum

Następny temat

Redukcje czas zacząć-Plan redukcji

WHEY premium