SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dieta low carb do oceny.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 317

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 413
Witam chcialbym abyscie zerkneli na diete ktora ulozylem i podzielili sie ze mna swoimi spostrzezeniami, z gory dzieki

BMR - (Waga * 24 * 1.3) = 2340kcal

Na tej diecie mam na celu zjechanie z bodyfat z 15% do 5%

Nie mam zadnego wysilku fizycznego poza silownia wiec jestem tam 6razy w tyg. Z uwagi na to, ze nigdy spacjalnie nie biegalem cardio krece na bierzni od 20 do 30min po treningu. Powoli bede staral sie zwiekszac czas i intensywnosc. Dwa razy w tyg basen.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 413
Dodam jeszcze , ze wstaje okolo 11 dlatego o tej porze mam pierwszy posilek , silownia miedzy 3 a 4 posilkiem, chodze spac okolo 1 w nocy. dzieki
napisał(a)
Początkujący
Pomoze ktos?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 851 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34679
jaka waga wzrost?
napisał(a)
Początkujący
180cm 75kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór

Następny temat

oceńcie diete

Jakie węglowodany wybrać? Trening na masę - 5 złotych zasad Łukasz Sosiński - ocena sylwetki Pigwa i jej cenne właściwości Węglowodany w trakcie treningu: tak czy nie? Kasza czy ziemniaki? Porównanie okiem dietetyka Fit Family - Kasia i Damian Wiórki kokosowe vs. pestki z dyni - porównanie okiem dietetyka