SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dieta low carb do oceny, 82kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 313

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 19 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 794
Witam lato się zbliża dlatego proszę was o porady i poprawki :)
Początkujący

Cel;redukcja
Waga : 82
Wzrost : 177
Obwód klatki : 115
Obwód ramienia : 41
Obwód talii : 83
Obwód uda : 60
Obwód łydki : 39
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 15%
Aktywność w ciągu dnia : szkoła
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 5x w tygodniu siłownia - Split, aeroby 3x w tyg po treningu silowym 30min orbitrek
Odżywianie : aktualnie trzymam diete od 3tygodni węglowodanowa(słabe efekty) wczesniej juz mialem diete low carb i bylo znacznie lepiej
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : bardzo dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : kreatyna białko itp
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 19 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 794
Ważywa i owoce nie wliczane lecz ważywa są w sporych ilościach a owoce przed snem
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1618 Napisanych postów 11504 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 177618
Bialka za duzo,maks 180-200 i czemu tak malo weglowodanow?
napisał(a)
Początkujący
mintaja moge dac 200g a węgle wyjdzie okolo 50 z owocow i warzyw
napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2585 Napisanych postów 54476 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 551970
Na diecie z tak niską podażą węglowodanów zdecydowanie należy wliczać owoce i warzywa. Wprowadź je w rozpiskę i wklej jeszcze raz.

Moderator działu Odżywianie

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1618 Napisanych postów 11504 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 177618
kozaczek322
mintaja moge dac 200g a węgle wyjdzie okolo 50 z owocow i warzyw
tym raczej nie zejdziesz do 200gr bialka ;) tymbardziej ze wegle wg mnie powinienes podniesc do 120-140 wiec i z produktow typu ryz,majaron podniosa bialko do gory tak wiec dieta ogolnie do poprawy...zaczalbym ukladanie diety od wpisania produktow weglowodanowych bo i w nich tez sa bialka i wtedy dodal produkty bialkowe tak zeby maks bylo 200gr i reszte zapotrzebowania tluszcze...chce Ci sie jesc 6takich skromnych posilkow zamiast np 4 konkretniejszych gdzie sie najesz a nie ,,wkurzysz zoladek,, a tu koniec posilku? ;)
1
napisał(a)
Początkujący
doczytałem się żeby ściąć na początek węgle jak najniżej aby organizm zaczął brać energie z tłuszczu a nie z węgli
napisał(a)
Początkujący
nie będę wliczał warzyw ani owoców bo to będą rózne a węgli mogę dołożyc do przed jak i po treningu w niewielkim stopniu
napisał(a)
Początkujący
sory mój błąd to jest dieta keto ;)
napisał(a)
blue_hope Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3159 Napisanych postów 15719 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 145738
Ja nie bardzo rozumiem ludzi, którzy wchodzą na "ketozę" nic o niej nie wiedząc, przeczytają kilka stron w Internetach i zaczynają...
Próbowałeś zbilansowanej diety? Nie ma potrzeby wchodzenia w ketozę, by dobrze redukować tkankę tłuszczową.
napisał(a)
Początkujący
Tak próbowałem nie jednej pytałem się znajomego co w tym fachu jest juz kilka lat i dieta jest okej ;)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akop Szostak - Opinie na temat diety

Następny temat

Wybór pomiędzy masą a reudkcją

Trening interwałowy zwiększa poziom hormonu wzrostu Trening interwałowy zwiększa poziom hormonu wzrostu Nawet jedna dawka testosteronu podnosi poziom cholesterolu Nawet jedna dawka testosteronu podnosi poziom cholesterolu Cardio nie ma sensu, aeroby to przeżytek, wiec co? Cardio nie ma sensu, aeroby to przeżytek, wiec co? Ciasteczka owsiane Ciasteczka owsiane Angelica Hernandez - piękność z Kolumbii Angelica Hernandez - piękność z Kolumbii Czy trening siłowy jest bezpieczny dla dzieci? Czy trening siłowy jest bezpieczny dla dzieci? Paweł Głuchowski wraca do gry! Paweł Głuchowski wraca do gry! Czy kulturyści powinni powiedzieć prawdę o dopingu? Czy kulturyści powinni powiedzieć prawdę o dopingu?