SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 356958

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7129
U mnie mija 7 dzień. Mimo małej ilości jedzenia to jakoś się trzymam tym bardziej że masochistycznie wybrałam się na porządną wędrówkę po lesie i nawet żarnego zwierzaczka po drodze nie pożarłam :) W sumie to jeden pożytek z tych upałów, przynajmniej człowiek mniej głodny jest :)
Bez bicia się przyznam że dzisiejszym moim owocem była... fasolka szparagowa :) Tak mi jakoś wyszło :) Niech będzie że to na uczczenie półmetka diety :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 330
i co dziewczyny chudniecie??

Każda droga dokądś prowadzi jeśli idziesz nią wystarczająco długo...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 330
moze ktos wie czy mozna dk zaczac np o 5 dnia i ciaglnac zgodsnie z jadlospisem przez 13 dni

Każda droga dokądś prowadzi jeśli idziesz nią wystarczająco długo...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaczął się wlasnie dzień czwarty, chudnę. wczorajsze spacerowanie po ogrodach zamkowych:) wychodzi:) około 3.9 kilograma mniej:) żebym ja tylko tak wolno nabierał wagę jak szybko ja zrzucam. Wybaczcie bełkot ewentualny, ale mózg jakoś nie chce zastartowac:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nikita F zacznij jak napisane od pierwszego dnia:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 330
nie my jestesmy na diecie z ludzikami z dzialu ale kolezanka chce sie przylaczyc i wlasnie nie wiem czy moze od ktoregos tam dnia i najwyzej przeciagnac dluzej

Każda droga dokądś prowadzi jeśli idziesz nią wystarczająco długo...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odradzałbym:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 357
jeśli zależy jej na efekcie to bezwzględnie powinna zacząć od dnia pierwszego, albo ósmego.Dobór składników na poszczególne etapy diety nie jest skomponowany przypadkowo.
Jeśli zacznie od dnia piątego to pewnie schudnie, ale na piątym musi skończyć, tzn powinna byc na diecie 13 dni, bo ten czas przewidziany jest do regulacji procesów trawiennych, tarczycy i maxymalnej ketozy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7129
Ósmy dzień :)
Waga raczyła pokazać 4,8 kg mniej :) Bardzo się cieszę, chociaż nie ukrywam, e to kropla w morzu moich potrzeb.
Mimo obaw ten 7 dzień bez obiadu wytrzymałam bez najmniejszego problemu i nawet głodna nie byłam (czego wszystkim na diecie życzę:) )
Też bym radziła zaczynać od początku. Może niech ta koleżanka poczeka aż reszta zacznie ósmy dzień i dopiero wtedy się przyłączy i po prostu pociągnie tydzień dłużej?
Aha mój mąż jada to co ja na lunch i obiad (nie ma wyboru zresztą, bo ja jestem niedobra i nie będę osobno dla niego gotować), a normalne śniadania (kanapki na przykład) i co ciekawe schudła 2 kilo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 103
Czy wszyscy się tak męczą z jajkiem? Do tej pory uwielbiałam jajko na twardo ( wiadomo - z majonezem, solą lub ketchupem ) ale samo jajko jest ohydne.. Brrr
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium