SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 356910

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 285
nikitaF to ile Ty ważysz???? wchodzisz w 36????????
To ile ważyłaś w ogóle jak zaczynałaś dietę i jakie są Twoje wymiary/????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 330
wazylam 61 kg przy wzroscie 164 cm teraz nie wiem ile waze bo sie nei wazylam. w weekend bede u rodzicow i zwaze sie oraz pomierzę i sprawdze ile mi spadlo. generalnie mam duzy biust c czasami d teraz mi troszke spadlo :/ ja najwiekszy problem mam z nogami i brzuchem ale troszeczke sie zmniejszyly. ale trzeba cwiczyc chyba zeby bylo oki. trzy lata termu wazylam 51 kg i wygladam idealnie nie bylam ani chuda ani gruba, mam ciezkie kosci moze to ma znaczenie. rok temu wrocilam ze szkocji a tam przytylam 10 kg i wlasnie probuje to zgubic :/

Każda droga dokądś prowadzi jeśli idziesz nią wystarczająco długo...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 330
kiedys slyszalam ze zeby biust rósł lub nie spadał to nalezy pic sok jablkowy czy ktos cois wie na ten temat??

Każda droga dokądś prowadzi jeśli idziesz nią wystarczająco długo...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
ja tam nie miałabym nic przeciwko spadkowi w biuście
jutro rano snickers na dobre myślenie a potem już DK jak z bicza strzelił, bo niestety to co zgubiłam to wróciło przez ostatnie dni... tak więc jestem na pozycji wyjściowej 172 cm i 72 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 330
ojej Reve a jadlas normalnie czy sie ograniczalas. ja wlasnie probuje swoja przyschike przestawic ze tak naprawde jedzenie mi nie jest potrzebne :p

Każda droga dokądś prowadzi jeśli idziesz nią wystarczająco długo...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
Reve, to powodzenia

a właśnie, jak rozkładacie posiłki?
ja zazwyczaj do roboty mam na 10 lub 11, z przerwą ok. 15-16, możliwości brania niektórych posiłków do pracy nie mam za bardzo, więc nastawiam budzik na 7, łykam kawę (po której od 5 do 30 min. goni mnie do ubikacji bardzo na to twardsze ;P), a ok. 10-10:30 jem obiad lub lunch, to zależy. potem ostatni posiłek o 15-16 i wbrew pozorom specjalnie głodna nie chodzę.
najgorszy kryzys miałam dnia 8, po tym nieszczęsnym 7-mym, którego większość z nas nie lubi. ;) chodzi głównie o to, że akurat tego dnia pomimo pracy na kuchni, sprzątałam też domki gościnne, a to bardzo męczy (szczególnie ścielenie łóżek), a z samego rana dnia następnego była tylko kawa... i to gorzka (prawie mi wyjechała z przełyku), ale przeżyłam. ;]
po kopenhaskiej zmieniam rozkład posiłków i rozciągam je w czasie, być może zwiększę do 4-5 mniejszych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 285
Reve.. nie chcę się wtrącać, ale czy aby napewno Twój organizm nie ma dość dietowania???? bo to po pewnym czasie staje się niebezpieczne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
o mój organizm nie ma sie co martwic ;) jak będzie miał dosyć to będę wiedzieć... a jadłam tyle co przed, a przed ciągle mi mówili, że jem jak ptaszek, ale ja teraz na lekach byłam potem hormony jeszcze no i chyba przez to mi się odbiło...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 377
hej wrocilam z majowki!!!fajnie ze nadal tu jestescie:)powiem tak,bylo super,grillowanie i piwkowanie i bylam taka szczuplutka i myslalam ze mi wszystko wolno i....buuuuuu,od jutra zaczynam!)dzis to sie nawet nie waze bo sie czuje opita i obzarta,jutro rano sie zwaze i zasmuce,bo cos czuje ze wymarzone 50kg znowu sie oddalilo:(ale nic tam,jeszcze chwila do sezonu bikini-damy rade!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 377
Nikita wielkie gratulacje-zostalas oficjalnym patyczakiem!!!!!to mi dodaje otuchy:)Jovenka jestes tu jeszcze ????
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium