SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1484555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77
Sog dla Joggera - za wiedzę , pomoc i cierpliwość do kobiet

the good elephants like to play very much :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 83
ja żałuję, że poległam :( ale od pon. planuję od nowa zacząć kopenhaską, bo teraz wróciły kg i to z nawiązką :( 3maj cie się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 149
Witam wszystkie panie :)

Ja juz niedługo koncze a dokładnie w sobote :). ta dieta jest super polecam wszystkim ludziom z silną wolą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 530 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1958
Wlasnie Dogo z silna wola, ja przeszlam to diete dwukrotnie w calosci, za pierwszym razem dokladnie wg przepisu, jedna kawa, jedna herbata itd, moze dlatego ze pierwszy raz sluchalam sie kartki jak Pani nauczycielki, byly tez efekty w postaci 6 kg. Za drugim razem pilam wiecej herbat i kaw, a jak sobie przypomne zimowa pore jak jadlam zimny szpinak z pudelka w samochodzie gdzies na trasie to normalnie uffffff, teraz musze byc gotowa zeby przejsc ta diete, jeszcze nie teraz.......Ale naprawde gratuluje.

:) Wszystko da sie zrobic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 451
Dogo gratulacje
a ja zaczynam miec problem..Jem 1 posilek kolo 12.30-13.00, i tak sie zawsze tym strasznie napcham, ze teraz juz jest 16:00 a ja nawet nie mysle, ze moglabym w siebie cos wcisnac. Baaardzo duzo wody pije i herbaty czerwonej..moze przez to?? Co mam zrobic? jesc np o 20:00 ?????ZGROZA...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77
Uczucia głodu brak, do czasu... napicia się wody mineralnej :( Dopiero wtedy mam wrażenie, że niczego nie jadłam.
Co z tym zrobić?

the good elephants like to play very much :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 83
Atenka- przecież tam nie jest powiedziane ile herbat, etc. Myślałam, że czego jak czego, ale herbaty można pić dowoli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 97
No niezle wam idzie dziewczyny, ja trzymam sie jedłospisu, nic poza tym co wskazane,dziś 5 dzień a efaktów nie widać, ani w obwodach, ani na wadze.Czy jest ktoś, kto schudł na tej diecie tylko 1-2 kg albo wcale?Zaczynam się martwić i zastanawiać czy na mnie podziała.Ćwicze raz-dwa razy w tygodniu body shape.Może Jogger coś na to pomoże?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 530 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1958
hey Karoly, ja schudlam za drugim razem wlasnie tylko ok 2kg. Jak widac twoja organizm przestawil sie na system oszczednosciowy. Tak bylo ze mna, az radykalnie zmienilam diete na Atkinsa. I teraz jest ok. Jak sie zbyt czesto robi kopenhage to tak jest, chociaz to tez indywidualna sprawa kazdego i zalezy tez ile masz do zrzucenia, im masz mniej tym ciezej:)

:) Wszystko da sie zrobic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 530 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1958
Zrobie kopenhage ale wlasnie jeszcze teraz nie moge, bo nie bedzie zadnych efektow, moze w listopadzie??? Wtedy bede wiecej siedziala na tylku w biurze i moze jakos lzej mi bedzie. Najgorzej jest jechac w teren z tymi pojemnikami i jesc np. zimnego befsztyka, nie wspomne juz o tym zielonym gownie.

:) Wszystko da sie zrobic

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

WHEY premium