SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1484372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 481
Luxlaska - thanks

Słyszałam ze kawka ma dawac efekt termogeniczny dlatego wazne jest zeby pic ja rano.

u mnie 9 dzien - własnie wciagnełam gumiastego befsztyczka i troche sałaty, chwile przed obiadem objadlam sie ukochanym melonikiem - uwielbiam dni z owocem nie waze sie narazie, zamierzam to zrobic w poniedziałek :) czyli w 14tym dniu i po skonczonej dietce. trzymam kciuki za wszystkie obecne tu superlaski :)

mrooweczka <--- :*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 42
kurcze dziś mija mój pierwszy dzień.. nie jest najgorzej tlyko odbija mi się tragicznie tymi jajkami :( fuj... muszę zrzucić duzo kiogramów i dlatego dieta ta ma być wstępem do nowego sposobu odzywiania... od jakiegoś miesiąca nie jem słodyczy więc z tym nie powinnam mieć problemu...
Mam nadzieję ze pomożecie mi przejsc "gładko" przez tą katorge bezsmakowego jedzenia :)

czemu to jedzenie nie ma smaku?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95
nie martw sie bujka w miare szybko zleci....) wiecie jak chodze po sklepie to nawet mnie nie ciagnie do innych rzeczy...i krótki czas po tej dietce chce zrobic norweska tlyko jak tam kawke dolozyc....rano i sniadanie przesunąc?ale wtedy beda 3 posilki to chyba za duzo? a jedzenia to mi sie sni mimo ze mnie za bardzo nie ciagnie ....heheh jak wrocilam w poniedizlek po zajeciach (to byl moj osmy dzien)kolezanka z z pokoju (z akademika) powiedziala mi ze koniec mojej diety (ha akurat!!!) bo przez sen cala noc krzyczalam ze nie chce czegosc jesc i nie bede juz wogole jesc czy cos takiego....chyba przesadza dziewczyna....jeszcze nic zlego nie robie....a jak wam mija czas......? no juzza 15 min bedzie dzien 11:)pozdrowionka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 245
@ Never- Skarbeńku, co ja bym bez Ciebie zrobiła . Pieknie Ci dziekuje. Rozpisałam sobie, jak to z ta kaweczka moze byc i przedstawia sie to tak: mozna ja wypić:
* dwie godzinki przed pierwszym normalnym posilkiem
* cztery godzinki po posiłku
* przed i po aerobach.
Nie powinno sie natomiast pic kawencji po ostatnim posilku. Teraz chyba wszystko jest jasne, Drogie Panie .
@ bujka- Pewnie, że pomozemy . Z ta iloscia kilosków to może masz tak jak ja, bo ja tysz musze ich zrzucic calkiem pokaźna ilość. Z tym że ze słodkim to mam potworne problemo i juz nie wiem, co mam na to poradzic, tak mi sie chce.
@ Holly- Gratuluje Rybko, obys schudla tyle, ile oczekujesz i miała mniej koszmarków sennych. I nie zakłócała spanka koleżankom z pokoju .

When you're born a lover
You're born to suffer
Like all soul sisters and soul brothers

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 245
A ja jutro w koncu zaczynam, bo już sie tak odtrułam, ze mam głodówek dośc na jakis czas. Miałam dzis mega zjazd nastroju, bo prawie całą noc nie spałam, mysląc o słodkim, zapychając sie cola light i papieroskami. Gdy wstałam, czułam, ze mam nieziemsko zmeczone mięśnie nóg, ale po takiej dawce sportów, jaka sobie ostatnio zaserwowalam, to nie dziwne. Wskoczyłam na rowerek, ale po dwóch godzinach w mega słońcu miałam dość tej całej szopki . Jednak zgodnie z planem poszłam do sklepiku dla pakerów i zostałam super obsłuzona przez milusich panow. Kupiłam podobno najskuteczniejszy fat burner na polskim rynku. W jednej tabletce ma az 775 mg karnitynki i nie zawiera aspartamu. Jednak cos za cos i to cudenko kosztowało 110żl za 120 sztuczek, choć panowie byli tak kochani, ze opuścili mi na 100zł i dodali zdrowego batonika. Batonik trafił do szafeczki mojej mamy, żeby mnie nie kusil . Pierwsza tableteczke wzięłam przed chwila i mam nadzieje, że choc troche zregeneruje mi zmeczenie mięśni nóg. Teraz pale ostatniego papieroska i smigam spatki, bo jutro pierwszy posiłek od trzech dni . Całuje Was Laseczki i trzymam paluszki.
Jak myslicie, mogę zjeśc dwie-trzy gumy do żucia na dzień? Wiem, że zawieraja aspartam, ale jestem strasznie przyzwyczajona do zucia .
A jak jest z herbatką? W Super Linii jest napisane, że nie wolno pic czarnej (oprócz siódmego dnia na sniadanie) tylko zielona i czerwona. A co z owocowymi? Ja je tak lubie, a one zwykle zawieraja czarną herbke . Jak sądzicie, co z tym zrobic?

When you're born a lover
You're born to suffer
Like all soul sisters and soul brothers

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 42
No ja żuję gumę bo bez tego bym raczej nie wytrzymała tylko ograniczyłam jej ilość - zawsze jadłam min. paczkę dziennie teraz ograniczam sie do 6 sztuk :)
Dziś mój drugi dzień i najbardziej się cieszę z tego że nie ma jajek, ale nie wiem jak przeżyję sałatę bleee....
Zielona herbata wydaje się ok., o ile jej się nie słodzi ale kto to wie??
A jak myślicie można by pić wodę smakową? Np. Arcitc cytrynową? Byłaby to niezła przyjemność dla podniebienia :)

Trzymam kciuki za wszystkich i luxlaska dziękuję za miłe słowa :)

Zaraz kawa której nie piję luż od dobrych paru lat :( trzeba będzie się przemęczyć....

czemu to jedzenie nie ma smaku?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 924
DZIEWCZYNKI MOJE KOCHANE GUMA DO ZUCIA ABSOLUTNIE N I E!!!!!!!

jogger pisal juz o tym wczesniej i ma to wplyw na wydzielanie wiekszej ilosci sokow trawiennych wiec jest to bardzo nie wskazane!!!!

na a co do herbatki, to tak jak mowisz ZIELONA I CZERWONA sa ok, a reszta jak wiesz zawiera zwykla herbate, wiec kofeinke, wiec nie

mnie dzis strasznie telepie, nie mialam sily wstac z lozka i dopiero teraz pije kawusie, a rece to mi sie tak trzesa jak po parkinsonie, ale nie dam sie i wytrwam.... jak nie padne, pa

Trzymajcie kciuki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 42
tylko ja nie dam rady bez gumy ;)

Moja koleżanka która zakonczyła ta katorgę kopenhaską żuła gumę i schudła 8 kg więc ja też żuję a co tam....

Ale staram się ją ograniczać

czemu to jedzenie nie ma smaku?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 245
U mnie tysz bez żucia nie da rady, ale spróbuje ograniczyć sie maxymalnie. Z tego co wiem, guma pobudza slinianki, więc może jedynie przyspieszac wywoływanie uczucia głodu, natomiast ilośc aspartamu chyba jest w niej niewielka .
Moja droga @ Never mówi, że mozna pić tylko zielona i czerwona herbke, więc przyjmuje to za pewnik. Zieloniutka z extraktem cytrynowym uwielbiam, ale czerwonej ucze sie pic od trzech lat i jak na razie nic z tego. W sumie ta dietka to dobra okazja, żeby sie tego nauczyć .
Z tą smakowa woda to dobre pytanie @ bujka. Tez ja uwielbiam. Wydaje mi sie, że mozna ja pic, aczkolwiek gazowana zawiera dwutlenek wegla (na szczęście nie aspartam, hihi), a niegazowana cukier. Może ktos wie, czy mozna czy nie mozna sie nią raczyc?
Zerwałam sie dzis z łózia wcześnie jak diabli, ale skoro lunch o 12, to kaweczka najpóźniej przed 10. Nigdy w zyciu nie piłam takiej pysznej gorzkiej kawci . Znowu kompletnie nieprzespana nocka, papieros odpalany od papierosa, mięśnie nóg nawalaja na maxa. Wzięłam juz mojego boskiego burnera i mam nadzieje, że sie jakos zregeneruję, bo jutro basenik.
Jak jest z preparatami typu Vigor czy Plusssz? Wszystkie zawieraja aspartam, ale polepszaja smak bezpłciowej wody i maja witaminki. Chyba jedna tabletka dziennie mi nie zaszkodzi?
Jakie owoce jadacie w dni owocowe? Najpierw myslałam o jabłkach lub grapefruitach, ale teraz chodza mi po głowie melony czy cuś takiego. Wiem, że mozna wszystkie oprócz bananów. Co polecacie?
@ Never- Trzymaj sie mocno. Wiem, jak to jest, kiedy nie ma sie siły wstać z łóżka. Może wystaw sie na słonko albo przejdź po parku, to dotlenisz komóry i złapiesz troszku energii .
@ bujka- Jeżeli nie lubisz zwykłej sałaty, to wypróbuj inne jej odmiany. Teraz jest tego masa. Król jogger pierwszy pisał tez, że może być kapusta pekińska. Cokolwiek wybierzesz, poszarp na drobne kawałeczi i łyżke oleju wymieszaj z sokiem z ćwiartki/połówki cytryny. Powinno Ci smakować. Ja własnie dzis wieczorkiem cuś takiego sobie przygotuje.
Pozdrawiam Was wszystkie i wierze, że damy sobie radę .

When you're born a lover
You're born to suffer
Like all soul sisters and soul brothers

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 42
luxlaska thx za radę własnie się zastanawiałam wczoraj czy nie mogłabym jeść pekińskiej :) teraz będzie mi na pewno łatwiej
pozatym musze poszukać w sklepie wodę smakową niesłodzoną - może w sklepie ze zdrową żywnością?

Właśnie jem jogurt z szyneczką mniam ( a wieczorem miecho fuj i ta kapusta ;)

buziaczki dla wszystkich

czemu to jedzenie nie ma smaku?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

WHEY premium