SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1484658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 161
Hej. Ja jestem na diecie od 3 dni. Ale mam pytanie, czy plastry antykoncepcyjne maja jakis wplyw na rezultaty stosowanie diety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 447
jestem wlasnie mega zla:/ jestem juz po 7 dniu diety i nic nie schudlam rozumiecie?? NIC!!!! wogle nie moglam sie w spodnie zapiac w ktore normalnie wchodzilam a teraz sie nie moglam dopiac:/ ej cos jest nie tak....
nie wiem czy to przez okres bo wlasnie mam ze mi sie zatrzymala woda itp no poprostu nie wiejm co sie dzieje!!

w ubikajci nie bylam 6 dni!!!:o


eeejjj pomozcie!!:(:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 447
czy na diecie kopennhadzkiej mozna pic herbatki??
ale pytam sie tak serio serio joggera bo on wie dosc duzo na ten temat


bo mam ochote na herbatke grejfrutowa
albo na puerha;(

wiec jak wiecie to napiszcie plz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 145
Hiphopera proponuje do jogurtu dorzucać otręby. Przczyszczenie gwarantowane Ja za pierwszym razem miałam ten sam problem-pomogło.
A co do herbatek pu-erh jest dozwolona (byle nie za blisko kawy, coby jej nie wypłukać z organizmu).
Pozdrawiam wszystkich wytrwałych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78
Jestem prawie po poierwszym dniu ... brrr, chyba nie wytrzymam do końca. Co mam robić? Moje ego, superego, id i wszystcy inni podjudzacze osobowiści, którzy jeszcze nie zostali zdefiniowani przez naukę mówią NIE! Kopenhaskiej. Pomocy!!!!!!!

thiferet

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1085
Dziś już 7 dzień jestem na diecie, nie wiem jak wytrzymałam :) ale tak naprawdę nie jest źle, tylko nic mi się nie chce, nawet poćwiczyć trochę :/
Schudłam 2 kg :/ tylko, ale cóż i tak nie liczę na dużo, za tydzień jak przetrwam dietkę zacznę ostro trenować :D bo wiosna się zbliża.
Może tylko 2 kg schudłam bo trochę modyfikuję dietę po swojemu, ale nieważne bo i tak schudnę jak zacznę wreszcie porządnie ćwiczyć :)

thiferet nie daj się i wyrabiaj silną wolę! 1 dzień to dopiero początek, później się zacznie dopiero walka z chęcią zjedzenia czegoś ,,normalnego''! :D Dasz radę, to tylko 2 tygodnie (wiem, że to aż 2 tygodnie ale muszę się jakoś oszukiwać, aby nie zwariować) To tylko jedzenie a ono nie może nami rządzić!
Powodzenia

,,Skoro człowiek nie ma stałych cech i będzie tym, czym sam siebie zrobi,
to zawsze może być czymś więcej niż jest.
Stąd wniosek=niech będzie czymś więcej.''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 161
Ja dzis juz 4 dzien. zazwyczaj nie jest mi trudno tylko dzis tak jakos ciezko wytrzymac, a w domu pomidorowa pachnie....mniam mniam
Ja juz schudlam 3kg zobaczymy jak bedzie dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 161
witam wszystkich! Baaaaardzo prosze was powiedzcie czy antykoncepcja hormonalna ma wplyw na diete, albo i przedewszystkim czy dieta ma wplyw na antykoncepcje????????? Szukalam na poprzednich stronach forum ale nic nie znalazlam. jestem juz w 5 dniu i idze elegancko jak notad!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 145
Z tego co wiem antykoncepcja na dietę - tak (mogą być mniejsze efekty
). W drugą stronę raczej nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 161
Wielkie dzieki deyla! No zobaczymy jak to bedzie działac. Na diete jeszcze przezyje gorzej jak i w druga strone :>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

WHEY premium