SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1483621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51
Witam! Dzisiaj 7 dzień diety! W zasadzie łatwo idzie. CO kolwiek zjem jestem pełna! Zdałam największy test- byłam na imprezie i piłam tylko wodę.
No już tylko trochę i koniec. Jeśli chodzi o efekty, to waga jakoś drastycznie mi nie skoczyla 2-3kg, za to spodnie ze mnie spadają- jakim cudem?!
Myślę już co dalej. Czy ktoś może mi mniej więcej powiedzieć na czym polega dieta Montignac? A może jest jakiś inny doobry system żywienia, który pomoże mi dobić do wymarzonej wagi? Zauważam, że ja potrzebuję narzuconego planu inaczej jem co jest. ok 3majcie kciuki. pozdrawiam
Red_Girl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc :)
dzis minal moj 2 dzien na dietce. wszystko jest ok, a raczej byloby, bo strasznie brakuje mi kawy...
staloby sie cos strasznego jakbym dodala kubek dziennie?
sniadanie mam o 10, obiad o 14, a kolacje ok. 18-19
staloby sie cos strasznego jakbym wypila dodatkowy kubek o 16?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
OK, akurat 2godz odstęp od posiłków.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardzo dziekuje za odpowiedz :) tak wlasnie przypuszczalam :)
u mnie mija tymczasem 5 dzien diety. nie staje na wadze, bo boje sie, ze nie bedzie efektow w zwiazku ze zblizajacym sie okresem.. ale spodnie juz sa luzniejsze, wiec powinno byc dobrze :)dam znac pod koniec 13 dnia :)
jest jeszcze ktos kto sie aktualnie w to bawi? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 827
hej!

ja dzisiaj zaczelam, tzn pierwszy dzien..

jogger mam pytanie, lunch jem okolo godziny 12.. i pozniej mam wybor, moge kolo 15 zjesc obiad, i o 18 pocwiczyc, albo obiad zjesc kolo 19, po cwiczeniach (cwiczenia maja stala pore - 18 do okolo 19)..
nie wiem ktora kombinacja bylaby lepsza.. zalezy mi przedewszytskim na spaleniu tkanki tluszczowej, wiec robie aeroby...

pozdrawiam!
pscoolka

Usta slodkie, humor kwasny, cena slona - oto w trzech smakach cala ona..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
wsyztkich ja też zaczołem dzisiaj KOPENHASKA :)
1 dzien minoł w maire spokojnie :)
jutro 2 :) zobacyzmy jak to bedzie rozpcozecie roku studenckiego a tu trzeba :D pic wode :)
hehe jedno pytanie czy mozna zamiast salaty lodowej jesc normlana salate ??
aa moje dane przed dieta :) 100 w pasie :) 100 kg wagi :) i 180 wzrostu ;p :) ciezko bedzie :D pozdraiwam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 827
kopytko!
fajnie, ze tez zaczales teraz, mam nadzieje, ze razem jakos wytrwamy?
Ja jem salate lodowa, bardziej mi smakuje niz zwykla i mysle, ze nie ma roznicy jaka sie wybierze, to ze roznia sie smakiem nie znaczy ze chemicznie sa inne.. wiec mysle, ze nie ma to zanczenia, tym bardziej ze niektorzy zamiast szpinaku jedza np. brokula, ja szpinak uwielbiam, wiec nie bede nic zmieniac.. aha zamiast szynki gotuje piers kurczaka mala (do 100g), bo wszytskie szynki maja dodatek soli i cukru.. a to chce odstawic na te 2 tygodnie wogole...

Pozdrawiam!
Pscoolka

Usta slodkie, humor kwasny, cena slona - oto w trzech smakach cala ona..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2983
czesc jestem nowa na forum,chce sie pochwalic ,ze dzisiaj mija 8 dzien diety i pierwszy raz w zyciu udalo mi sie, nie oszukujac 0;), wytrwac jakis rezim jedzeniowy tak dlugo.Nie weszlam jeszcze na wage, bo sie boje rozczarowania,ale efekty sa widoczne,gdyz spodnie mi z tylka leca 0;).Nie moge juz patrzec na salate i mieso(przez ostatnie 3 m-ce wogole go nie jadlam),ale jeszcze tylko 5 dni i koniec.Dzieki wskazowkom zawartym na forum udalo mi sie wytrwac, za co wam dziekuje.Co do zywienia po diecie, postaram sie skorzystac z ktorejs z licznych propozycji zawartych na forum.Za dalsze wsparcie z gory dziekuje. 0:)
Ewa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Ostatni posiłek lepiej zjeść po treningu, żeby zablokować uczucie głodu.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 155
przeczytalam w ostatnich dniach wszystkie syrony tego tematu, ufff
warto bylo, wiem duzo i jestem w 3dniu diety,
troche tylko mnie glowa boli,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

WHEY premium