SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1484528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja pisze tutaj do geniusski . Wiesz ja tez mam 16 lat i tez chcialm stosowac ta dietke...ale jednak stwierdzilam ze nie , ze dam sobie rade bez niej( chyba ze wzgledu na wiek...). Pomysl jestes jeszcze mloda twoj organizm sie rozwija stosujac taka dietke mozesz sobie zaszkodzic. Mnie wystraszyly slow joggera ze moga mi przestac roznac piersi ,wypadac wlsoy - taka dieta moze zle na nas wplynac jestesmy jeszcze za mlode aby ja stosowac...a wiec nie wiem wybor nalezy do ciebie


Mi np. mugu poradzila tak :" madziarasek
ja napisałam Ci tylko co uważam, każdy organizm reaguje inaczej, ale ja zrobiłam sobie bardzo drastyczną dietę podobną do kopenhagi jak miałam 17 lat i mało tego, że schudłam tylko 0,5 kg to na dodatek od tamtej pory mam problemy z metabolizmem i utrzymaniem wagi, potem doszły pigółki i stres w pracy i tym sposobem od 3 lat nie mogę się pozbyć 6 zbędnych kilogramów, ale Ty zrobisz jak zechcesz - Twoje życie i zdrowie " a moze zajrzyj lepij na stronke 75 i 76 tam jest....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 239
madziasek
cieszę się, że postanowiłaś nie wchodzić w tą dietę, do do wypadania włosów to jogger ma absolutną rację, mi do tego jeszcze połamały się wszystkie paznokie, byłam bardzo słaba i miałam niechęć do wszystkiego, nawet na spacer z psem mi się nie chciało iść, a co dopiero ćwiczenia, Gratuluję dobrej decyzji: zrezygnuj z kolacji i nie opychaj się słodyczami, nie polewaj ziemniaczków obfice sosem albo śmietaną a powinno być dobrze, powodzenia i wytrwałości

Pozdrawiam, mugu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a mam jeszce pytanko do sarimatha na czym polegaja te cwiczonka pilates?? czy moglabys mi moze podac jaks stronke z zestawem tych cwiczonek:) jestem bardzio ciekawa ....:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sienkuje:* wiem tak robie i jestem z siebie bardzio zadowolona;) jestem juz na "swojej" dietce okolo tygodnia i schudlam 1 kg ;) jem to co powinnam ale w miejszej ilosci (malutko naprawde) i nie ejm kolacji staram sie pilnowac i jest naprawde dobrze :) jestem bardzio zadowolona z siebie... zreszta rozmawialam z mama na temat czy moglabym stosowac ta dietke (chyba sie domyslacie jak zareagowala) bardzio ci mugu dziekuje pomoglas mi naprawde<przytul> dlatego geniussko zastanow sie zanim ja zastosuje(jezeli juz nies stosujesz) ja nie potepiam tej diety , ale nie jest ona dla osob w naszym wieku....A zrestza ca ja ci tu pisze to twoj wybor co ty zrobisz z swoim zyciem . Ja chem tez schudnac ale nie za wszelka cene....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 239
madziasek
super gratuluję, pierwszego kilograma, trzymaj tak dalej, duża buźka dla Ciebie

Pozdrawiam, mugu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziekuje slicznie:* a jka tam u ciebie?:> heheh wiecie mimo ze niestosuje tej dietki to i tak bede was odwiedzac:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A zapomnialam mialam sie jeszcze o cos zapytac chodzi o to czy to prawda ze jak sie biega to sie ma wieksza pupe?(tak mi powiedzialy koleznki na dworze...hehe i nie wiem wlasnie cio o tmy myslec:) czy wiesz cos moze o tym mugu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 239
szczerze mówiąc pierwsze słyszę, wiem, że od intensywnej jazdy na rowerze, mogą mocno umięśnić się uda. Polecam rolki, to doskonały trening ogólnorozwojowy, pozwala zachować ogólną sprawność i kondycję a badania prowadzone przez jedną z firm zajmującą się produkcją rolek (nie pamiętam która), dowodzą, że są lepszym ćwiczeniem areobowym, niż bieganie i jazda na rowerze (Jogger co o tym myśłisz????). Kobieta ważąca 60 kg jeżdżąca przez 30 min w umiarkowanym tępie spala ok 285 kcal (bieganie 350 kcal), natomiast jazda bardziej intensywna przy pochylonej sylwetce przerywana spokojną jazdą w pozycji wyprostowanej (w proporcji 1 minuta na 1 minutę) pozwala spalić aż 450 kcal.

Pozdrawiam, mugu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
<wow> nom niestety ale nie mam rolek:( szkoda....przynajmnij bym polaczyla przyjemna z pozytecznym:) troszke sie boje bo jutro(w sumie juz dzis) mam wyniki czy sie dostalam do szkoly czy nie;) nom ale nie wtym problemik...janie wiem ktora znich wybrac(albo chodzic tu na miejscu albo pojsc do zilenonej do 4ki) hmm...:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bez przesadyzmu, wiem że nie wytrzymałam fizycznie 13 dni, bo ja po prostu kocham warzywa :*. Dlatego wolałam się zapytać najpierw specjalistów
No ale i tak trzymajcie za mnie kciuki bo dzisiaj jadę na wycieczkę rowerową- ok. 50 km z paroma postojami, a już jestem po paru ćwiczonkach Bardzo ciekawie mi się to wszystko czyta, jestem już na 28 stronie
Trzymam kciuki za Was wszystkie (wszystkich?)!!!
A co do tych ćwiczeń pilates, to polecam stronkę www.fit.pl - tam jest po prostu wszystko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALANIE TŁUSZCZÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO - artykuł

Następny temat

grube nogi

WHEY premium