SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dieta ketogenna, trening cardio i suplementacja yohimbiną.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 334

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 155
Dzień dobry, w ostatnich chwilach mojej redukcji, postanowiłem przejść na dietę keto, od dziś ograniczam węglowodany do liczby 30g, tłuszczu jem 186g, a białka 150g co daje łącznie 2400 kalorii. Zdecydowałem się na ten rodzaj żywienia ze względu na zakup yohimbiny hcl 5mg, która mam zamiar zacząć brać za około 2 tygodnie. W przypadku mojej diety i rodzaju treningów nasuwają mi się pewne pytania, na które mam nadzieje uzyskać tutaj odpowiedź.

- W środy i niedziele, robię trening cardio (długa, intensywna jazda na rowerze ~~ około 1000kcal spalonych lub sparing bokserski, również spalone kalorie osiągają pułap 1000). Do tej pory dojadałem około 600 kcal w dni wzmożonego wysiłku by mój deficyt nie był za duży. Teraz, w przypadku ketozy zastanawiam się czy spalone kalorie powinienem uzupełniać tłuszczem, białkiem czy może powinienem zwiększyć mimo wszystko węglowodany? (jestem w okresie adaptacji)

-Czy w przypadku suplementacji yohimbiną dobre będzie branie tabletki 3 godziny po pierwszym posiłku i 3 godziny przed kolejnym? (tak aby bezpośrednio tabletka nie łączyła się z tłuszczami, w trakcie trawienia tabletki planuje robić około pół godziny cardio, nie licząc wcześniej wymienionych dni)

- Czy błonnik pokarmowy, który jest węglowodanem nieprzyswajalnym powinienem zaliczać do tych 30g węglowodanów? Czy mogę po prostu spożyć osobno nasiona chia, które dostarczą mi tłuszcze i białko a dodatkowo tylko błonnik?

Dziękuje z góry za odpowiedź.

;D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7620 Napisanych postów 106899 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1243063
1 Jak jesteś na ketozie i niechcesz zniej wyjść to nie mozesz węglami uzupełniać straconych kalorii, chyba że to ckd to ładowanie weglami można zrobić
2 najlepiej brać przed aktywnością fizyczną
3 mie wliczasz tego błonnika

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 155
Dziękuje bardzo :)

;D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zamian