SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta i trening redukcyjny, pomocy!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 743

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga

82 kg

Wzrost

188 cm

Staż treningowy

6-7 miesięcy

Obwód pasa

97

Obwód klatki piersiowej

100

Obwód uda

58

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Siłownia 3x w tyg., bieganie 3x w tyg.

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

Brak

Stan zdrowia

Bardzo Dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

Siłownia, bieganie, tenis ziemny i stołowy

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

Brak

Wrażliwość na stymulanty

Brak

Możliwosci finansowe

Średnie

Cel/problem/opis

Chęć poprawienia wyglądu i zrzucenia zbędnych kilogramów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31
Witam! Mam 18 lat, 188 cm wzrostu, ważę 82 kg, ale mam problem z tkanką tłuszczową, chciałbym zrzucić trochę z brzucha i klatki piersiowej. Mam do dyspozycji dobrze wyposażoną siłownię, mój staż na niej wynosi jakieś 6 miesięcy. Ćwiczyłem wg planu na wytrzymałość/rzeźbę, jestem z niego zadowolony. Do tego jeśli pogoda pozwala biegam jakieś 6-7 km w dni nietreningowe, tj. wtorek - czwartek - sobota. Gdy pogoda mnie ogranicza wsiadam na wioślarza. Mam kupioną kreatynę z Universala i spalacz tłuszczu z Olimpu, wszystko czeka na odpowiedni plan i dietę. Już od jakiegoś czasu staram się jeść regularnie jak najzdrowszą żywność, serki wiejskie, ryż, owoce, pierś kurczaka, chude szynki, omijam ziemniaki, słodkie napoje, zastąpiłem je wodą, dużą ilości wody, 2-3 litry dziennie. Wszystko zapijam zieloną herbatą, omijam kawę. Bardzo zależy mi na stracie zbędnych kilogramów, proszę o pomoc! Dziękuję!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
Ziemniaków ani kawy nie omijaj :)

Rozpisz jak mniej-więcej wygląda Twoja dieta, ile około jesz, jakieś przykładowe jadłospisy z 2-3 dni.

Oblicz sobie też za pomocą kalkulatorów zapotrzebowania jakie masz mniej-więcej zapotrzebowanie na energię. Wszystkie informacje wrzuć tutaj.

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31
Śniadanie:
Płatki kukurydziane z mlekiem 2 % lub jajecznica z 4 jajek, zamiast chleba pieczywo chrupkie

II śniadanie w szkole:
Serek wiejski

Obiad:
Ogólnie staram się zawsze jeść ryż, jeśli mam to z mięsem, jeśli nie to z jogurtem naturalnym czy choćby w pomidorowej

Kolacja:
Pieczywo chrupkie z jakimś serem i wędliną, zielona herbatka.

Pomiędzy staram się dorzucić jakiś owoc (jabłko, banan) albo chociaż sok, do tego, jak wspomniałem, piję sporo wody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31
Śniadanie 884 kcal (+/- 44 kcal)
Drugie śniadanie 354 kcal (+/- 18 kcal)
Obiad 1238 kcal (+/- 62 kcal)
Podwieczorek 354 kcal (+/- 18 kcal)
Kolacja 707 kcal (+/- 35 kcal)

Białko: 176 g
Węglowodany: 486 g
Tłuszcze: 98 g

To wyniki obliczeń internetowego kalkulatora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena diety, poprawki

Następny temat

Posiłek

WHEY premium