SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta i trening na mase + basen = ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3192

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1012
Jak wyżej. W wyszukiwarce nie znalazłem 100% odpowiedzi :/

Trening na mase:

wtorek - klatka + tricepsy

czwartek - grzbiet + nogi + przedramiona

sobota - klatka + bary

niedziela - bic

No i do tego dochodzi dietka na mase. Biore Kreatyne, odżywke białkową i carbno (biogenix)

Gdzie tu włożyć trening na basenie ? chodzi mi o rozwinięcie górnych partii mięśni (głównie klata bo jak widzicie na siłce moim prioryteten jest klata)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2526
okropne polaczenia, zmien kolejnosc, laczenia partii, priorytet to nie koniecznie trening 2x w tygodniu jednej partii.

"-Co robisz w sylwestra?"
"-Klatę i biceps."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
To zależy co dokładnie z tym basenem.

Po co, ile, jak intensywnie?

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1012
Hmm dlaczego okropne połączenie. Michail, napisałeś mi żę takie połączenie będzie wporzo. Natomiast kolega pisze że nie :///////

Chciałbym rozwinąć górne partie mięśni najszersze grzbiety barki, klate (mam słabo rozwinięty dół klaty). Chciałbym żeby raczej basen był uzupełnieniem moich ćwiczeń.(nie potrafie pływać delfinem i nmotylkiem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2526
grzbiet z nogami i klata z barkami to mi nie pasuje, ale jesli dasz rade i michail mowi ze ok to napewno ja sie myle.

"-Co robisz w sylwestra?"
"-Klatę i biceps."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1012
Zaufam Michailowi ;) co z tym basenem ?? Mógłbym chodzić w niedziele (w niedziele basen jest praktycznie cały dzień wolny).

Czy możę odpuścić sobie basen narazie puki ćwicze 4x w tyg. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
frisco

Masz rację, ale nie czytałeś wszystkich wymagań autora.

Wybrałem dla niego najmniejsze zło

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
pio_88

Szczerze mówiąc nie rozumiem Cię już zupełnie.
Tracę siły.

Chciałbyś zbyt wiele na raz.

Jeśli chcesz wyrabiać mięśnie - trenuj je na siłowni

Jeśłi chcesz być dobrym pływakiem, to się zapisz na basen i nie pisz o siłowni proszę Cię.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2526
moge dodac do tekstu wyzej tylko tyle, ze jesli chcesz rozbudowywac miesnie za pomoca basenu to jest jakies 5-6 godzin dziennie w basenie, kilkanasie kilometrow dziennie musisz przeplynac. efekty nie beda super po kilku tygodniach, beda ok po kilku latach. wiem to po kolegach, z sekcji plywackiej i sam jako ratownik plywalem mnostwo ale i tak bylem jak patyk. wiec te raz w tyg nie da Ci nic z tego co bys chcial.

"-Co robisz w sylwestra?"
"-Klatę i biceps."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1012
Ok dzięki. w takim razie nie bede chodził na basen. Myślałem żę basen daje zadawalające efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 278 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15005
Pewnie że daje możesz iść na basen raz w tygodniu w wolny dzień u ciebie poniedziałek w ramach odnowy biologicznej, poprawia wytrzymałość, wydolność itp
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

szukam pomocy :)

Następny temat

trening na brzuch jaki byl by dobry ?

WHEY premium