SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dieta i co teraz?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 501

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 79
Witam. Mam 18 lat, jeszcze w lipcu wazylem 124 kg, obecnie waze 95. Moim celem jest waga 90 kg i zrobienie cos z swoim cialem dalej, bo nie chcialbym konczyc na zrzuceniu tej wagi. W lutym chce zaczac silownie, ale nie wiem od czego dokladnie zaczac, jaki byl by odpowiedni trening i odzywki? Chcialem dodac, ze gram w pilke reczna i mam okolo 185 cm wzrostu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 13306 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 50942
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3294 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19444
Pokaż jakieś zdjęcia, jak to wygląda z Twoją sylwetką. Jednak myślę, że można by jeszcze zredukować do 90 kg i wtedy zaczął jechać w czystą masę z trzymaniem diety. Trening FBW i 2-3 razy w tygodniu interwały lub kardio, i byłoby OK.

Projekt Masa 2014, czyli KUREK nie zniknie!
http://www.sfd.pl/KUREK_nie_zniknie__masa_zimą_2013_[DT]-t994269.html

[ART] Dlaczego białko to nie magiczny proszek i czemu z kreatyną warto poczekać?
http://www.sfd.pl/[ART]_Dlaczego_białko_to_nie_magiczny_proszek_i_czemu_z_kreatyną_warto_poczekać_-t1004088.html 

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 20191 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 79
Kwestia dopełnienia.

Obwód klatki piersiowej: 105
Obwód pasa: 101
Obwód uda: 93,5

Trenuje pilke reczna w wtorek, czwartek, piatek i sobota mecz. Wtorkowy trening najczesciej jest on silowo-biegowy.

Dodaje tez zdjęcia :)

Zmieniony przez - thim3r w dniu 2014-01-21 23:32:15
napisał(a)
Początkujący
Chciałbym się dowiedzieć jakie najlepsze były by ćwiczenia na to żeby zrzucić ten brzuch i poprawić sylwetke?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 324 Wiek 18 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3826
Ja bym polecał FBW 3x w tygodniu i do tego, żebyś dalej redukcję ciągnął.

No pain - no gain.

napisał(a)
Początkujący
Jakiś link? Widziałeś gdzieś na forum jakiś dobry, nastawiony na redukcje?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOC W DIECIE REDUKCYJNEJ I ĆWICZENIACH!!!

Następny temat

dieta/ trening, brzuch+poprawa sylwetki

Anna Nawrot - ocena sylwetki Phil Heath ryzykował życiem! Katarzyna Strzelczyk - ocena sylwetki Leksykon suplementacji: Acetyl-L-karnityna Jaka kasza jest najzdrowsza? Boostery testosteronu a badania hormonalne - dlaczego są ważne? Pasja Maszyny o której nie wiedzieliście! Kasza czy ziemniaki? Porównanie okiem dietetyka