SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta i Plan treningowy dla juniora

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17
Witam.
Może zacznę od końca, a więc od 2 lat pracuje za biurkiem co automatycznie odbiło się na moim wyglądzie i wadze (w 2 lata przybrałem około 25kg). Początkowo przez pół roku jeszcze trochę biegałem ale od półtora roku tylko dom praca dom praca no i czasem jakiś wypad ze znajomymi. W związku z tym że pracuje po 12 i z pracy wychodzę punkt 21 nie mam zbyt dużego pola manewru jeżeli chodzi o ćwiczenia jednak chciałbym zrzucić około 15-20 kg. Dlatego zrobiłem już wstępne rozeznanie i znalazłem siłownie działającą do godziny 23 oraz mogę rano chodzić na basen. W tym momencie pojawia się problem, ponieważ jestem kompletnie zielony jeżeli chodzi o ćwiczenia na siłowni przez co nie potrafię ułożyć sobie konkretnego planu treningowego, a nie chciałbym aby mój brak doświadczenia doprowadził do jakieś poważnej kontuzje. W tym wypadku proszę o jakieś porady i pomoc w ułożeniu diety oraz planu treningowego.

Zdjęcie sylwetki (mile widziane):
Wiek : 24
Waga : 102kg
Wzrost : 184com
Staż treningowy: zerowy dopiero chce zacząć
Obwód pasa 103cm
Obwód klaty: 111cm
Obwód uda: 65 cm
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): brak
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia:
raczej dobry rzadko choruję, nie palę, alkohol bardzo sporadycznie, jedyne problemy to 6 lat temu zerwałem prawy bark i od tamtej pory przy obciążeniach odczuwam w nim ból (przydałoby się zapewne wzmocnić barki) oraz od jakiegoś pół roku odczuwam czasem bóle w kolanach oraz kościach piszczelowych, przypuszczam że spowodowane jest to znacznym przybraniem wagi w ciągu ostatniego roku przez co stawy i kosci sa nadmiernie obciązone

Preferowane formy aktywności fizycznej: basen, siłownia, biegi
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : nigdy nie stosowałem rzadnych
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: brak
Wrażliwość na stymulanty: brak
Możliwosci finansowe: 100zł + karnet na siłownie i basen


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11968 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
czyli do pracy idziesz na 9;>
smialo mozna robic trening na czczo nawet silowy okolo 6-7 rano

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile mleka maks w ciągu 1 dnia

Wiecej