SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dieta do zmiany

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2805

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 708
ale sądzisz, że te 3-4 kilo są nie osiągalne ?:) Mam znajomego który właśnie tyle utył :). raczej nie jem dużo, ledwie to co mam w diecie daje radę :) a nadwyżka kalorii to jakies 300-400 kcal
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 263 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2141
Nie powiedziałem że nie osiągalne. Bo to jest do zrobienia, ale wiele ma do powiedzenia nasz organizm. Każdy reaguje inaczej. ;) Pamiętaj że ten sport uczy cierpliwości..
napisał(a)
Początkujący
której ja nie posiadam :0 ale jak bym utył te 4 kilo to bym był very very happy :0 jaki jest wasz rekord??
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 263 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2141
W sensie ile max waga czy co?
napisał(a)
Początkujący
no na miesiąc :0
napisał(a)
Początkujący
mam pytanko :), czy przed albo po treningu mogę sobie wypić takiego shake'a który składa się z
300g twarogu
50g płatków owsianych
2 banany
200ml mleka
trochę miodu dla smaku :P
napisał(a)
Początkujący
Twaróg to słabe białko około treningowe.
napisał(a)
Początkujący
mam i przed i po treningu jeść mięcho??:F
napisał(a)
Początkujący
Tak by było idealnie :D Ja osobiście robię tak, że przed mięsko + węgle, a po białko i carbo, a w domu już jakieś inne produkty białkowe + węgle.

Zmieniony przez - JKBB w dniu 2013-09-18 00:14:38
napisał(a)
Początkujący
a mógłbyś polecić jakieś dobre białko i carbo? w miarę tanie :0
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z masą !!!

Następny temat

Klata

Niekonwencjonalne ćwiczenia na piekielnie mocny chwyt Niekonwencjonalne ćwiczenia na piekielnie mocny chwyt Beta-alanina sposobem na długowieczność Beta-alanina sposobem na długowieczność SERM zwiększają poziom testosteronu tylko u mężczyzn SERM zwiększają poziom testosteronu tylko u mężczyzn Fit Lovers wystąpią w popularnym reality show! Fit Lovers wystąpią w popularnym reality show! Stefanie Moir: Vegańska aktywistka propagująca fitness Stefanie Moir: Vegańska aktywistka propagująca fitness John David Glaude - od otyłego do bestii John David Glaude - od otyłego do bestii Jakie owoce jeść po treningu? Jakie owoce jeść po treningu? Kwas mlekowy chroni komórki Kwas mlekowy chroni komórki