SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do sprawdzenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4026
Witam!
Moim celem jest redukcja tkanki tłuszczowej wraz z przyrostem masy mięśniowej. Gdzie priorytetem jest redukcja, albo jak najmniejsza utrata masy mięśniowej ( może ktoś zrozumie o co mi chodziło :) ) Z obliczeń wychodzi dzienne zapotrzebowanie 3000 Kcal. Jest to moja pierwsza dieta od dawna i od miesiąca znowu ćwiczę co drugi dzień na siłce i zastanawiam się nad aero w dni wolne. Proszę o sprawdzenia dziety. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4026
Mógłby ją ktoś sprawdzić i napisać co poprawić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
przerwa pomiędzy posiłkiem 12.00 a 19.30 jest zdecydowanie za długa.
Posiłek przedtreningowy kiepski.
Zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4026
Nie mam możliwości zjedzenia posiłku pomiędzy tą porą chyba, że będzie to odżywka. Co zmienić w posiłku przed treningowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4026
Pomoże ktoś, czy na tym forum za darmo już umarło? :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja 80kg, 3500kcal, proszę o rady.

Następny temat

Dieta na masę do oceny!

WHEY premium