SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do poprawy albo i nie ;)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1586
Dni Treningowe:

1 posilek - platki z mlekiem,orzechy albo 2 jaja na twardo,chleb razowy z maslem

2 posilek (w szkole) - kanapka (chleb razowy,maslo,szynka z piersi z kurczaka,pomidor,salata)

3 posilek - jak wyzej

4 posilek - piers z kurczaka,ryz(bialy lub brazowy),oliwa z oliwek albo ziemniaki,wolowina,oliwa z oliwek albo makaron,wieprzowina[?],oliwa z oliwek

5 posilek - to samo co wyzej,tylko bez oliwy

6 posilek - ser twarogowy,oliwa,jakies warzywa




Dni Nietreningowe:

1,2,3 posilek - taki sam jak w DT

4 posilek - taki sam jak w DT tylko ze z warzywami (z oliwa wlacznie)

5 posilek - makrela wedzona,warzywa,orzechy

6 posilek - taki sam jak w DT


Bardzo prosze o poprawe powyzszej diety jesli tego wymaga,oraz o podrzucenie jakichs przykladow co mozna jesc na poszczegolne posilki bo ilez mozna jesc twarog ;) z gory dziekuje i pozdrawiam.

"Pain is temporary, pride is forever..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1586
Ktos sie wypowie ?

"Pain is temporary, pride is forever..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1586
Nikt nie pomoze ??

"Pain is temporary, pride is forever..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 253 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1816
cierpliwosci kolego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 224 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1865
Wzrost, waga, wiek, BTW/Kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1586
Jestem cierpliwy ;) wiek 16 waga 68 kg wzrost 180 cm ... a co do kcal to nie bawie sie w to bo nie jestem jakims kulturysta zawodowym ze musze jesc wszystko co do grama ;) zamierzam sie poprostu najadac ;P to jak z ta dieta ?

"Pain is temporary, pride is forever..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 224 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1865
To nie licz. Jak zalejesz się fatem to potem nie zakładaj tematu dieta redukcyjna.
Ziemniaki wywal i szynkę z kurczaka chyba, że masz własnej roboty.
Na noc nie jedz warzyw, sam twaróg+oliwa.
Poza tym nie wiem po co Ci to mowie jak nawet nie chce Ci się policzyć swojego zapotrzebowania BTW+kcal co trwa dosłownie minutę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
dlaczego na noc uniakać ma warzyw ? jak zje pomidora czy inne warzywo wyjdzie mu to tylko na dobre

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1586
Po 1:jestem ektomorfikiem (przynajmniej tak mi sie wydaje, bo do tej pory jadlem duzo i mnie jakos nie zalało) po 2:jaka inna szynke proponujesz do kanapek? (tylko mi nie mow ze mam brac mieso do szkoly bo i tak tego nie zrobie) po 3:ziemniaki wywalic kompletnie z diety czy jak?A co do zapotrzebowania to liczylem juz nie raz i nie mam do tego cierpliwosci...a poza tym nie bede wrzucal do garka 250,768 g ryzu...

"Pain is temporary, pride is forever..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 224 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1865
Zależy jakie, zależy w jakich ilościach te warzywa.
Jeżeli Ciebie nie zalewa to jedz śmiało.
Ja jestem za mięsem. Jak nie chcesz to nie bierz. To ja wyglądam jak wieszak czy Ty? Chyba dla siebie to robisz.
Nie musisz ciągle ryżu jeść zamiast ziemniaków. Makaron też jest dobrym rozwiązaniem, a ziemniaki mogą być odstępstwem od monotonii np. w sobotę czy niedziele.


Zmieniony przez - hagze w dniu 2009-11-18 17:04:09

Zmieniony przez - hagze w dniu 2009-11-18 17:04:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1586
Ok czyli rozumiem,ze jezeli wyrzuce ziemniaki to reszta jest ok? A co do tego jedzenia "na oko" to jak doradzacie mi jesc:najadac sie czy w miare z umiarem ?

"Pain is temporary, pride is forever..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bieganie na NO-SHOTGUN?

Następny temat

Prosze o ułożenie diety

WHEY premium