SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do osądu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 890
Siemano!
Mój staż na siłowni wynosi 6mc. Moje mięśnie są w stanie wycisnąć ponad 100% mojej masy ciała, która jest dość mała jak na mój wzrost (68kg, 191cm. Dzięki diecie, którą sam ułożyłem w ciągu 3 dni przytyłem 3kg (z 65 na 68). Wiem, że jest to dużo, ale dla pewności podam, co w niej zawarłem dla upewnienia, się czy jest dobra i aby inni użytkownicy mogli z niej skorzystać.
Na śniadanie jem płatki zbożowe (Corn Flakes) z jogurtem naturalnym(zawartość białka na 100g wynosi 4, 5g, węglowodanów 6, 1g i tłuszczu, 2g, jogurt z Danona)
Drugie śniadanie (3h po pierwszym)
Bułka z twarogiem i jakiś serek homogenizowany
Obiad(jednocześnie posiłek przedtreningowy)
Makaron bądź ryż (tak z pół talerza obiadowego) mięso(karczek, kurczak) lub ryba (dorsz)
1, 5h przerwy(oczekiwanie na trening)
2, 5h treningu
Po treningowy posiłek
Jajka kurze 2x i biały chleb 3 kromki
Kolacja
Jogurt naturalny z płatkami i bułka z serem(białym)
Przez cały dzień czuję się syty, posiłki jem co około 3h, jest ich 5.

Proszę o ocenę diety.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 890
Muszę mieć dobrą dietę jeśli do teraz nikt nie z komentował. W takim razie serdecznie polecam Oziman94!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Na Mase

Następny temat

Dieta na mase do poprawy

WHEY premium