SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 640

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Płeć

Mezczyzna

Cel

Redukcja

Waga

69

Wzrost

175

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

6 dni w tygodniu pracuje przerwa i 10godzinie przez 30 min

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Skazany na trening co 2 dzien

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Ta sama dieta ... Wysuszyla mnie dobrze lecz wymieklem

Stosowana lub planowana suplementacja

Brak
Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 694
Witam mam 21 lat i posiadam diete od dietetyka ktorego imienia nie powiem ....
Obwod w pasie: 80
Waga:69
Na diecie jestem juz 5 tydzien i od 5 tyg wyrzucilem z jednego posilku wegle tak na 2-3 tyg.
przez pierwsze 4 tyg tyg. wszystko jak na zdj. ponizej tylko 4x 65g ryzu brazowego a nie 3x
Pracuje od 7 do 17(fizycznie) ale dojezdzam do pracy takze w domu jestem dopiero o 20 i wstaje juz o 4.45 takze polowe omleta ze sniadania zjadam o 5.30 a reszte o 6.45.
Jako tako na silowni nie cwicze tylko zaczalem robic plan ze Skazanego na Trening 1 od poczatku ... Wczesniej mialem stycznosc z silownia a dieta nie jest pierwszy raz bo rok temu bylem na tej samej przez 12 tyg ale wymeczyla mnie psychicznie co zaczynam odczuwac i teraz. Cardio w 1 tyg. 3x 30min
2 tyg. 3x 35
3 tyg 4x 40
4 tyg 4x 45
5 tyg. 5x 50 min
Trening co 2 dni podzielony na gora, dol
Warzywa jem wtedy kiedy mam ochote wszystkie oprocz straczkowych i kukurydzy
Do sniadania 1000mg omega 3 (1 tabletka )
Od 4 tyg robie cheat meala raz na tydzien zamiast 1 normalnego posilku oszukany
Pisze bo odczuwam straszne wymeczenie psychiczne i fizyczne a chce najpierw zredukowac tluszcz zeby pozniej robic czyste miesnie tak zalecil moj dietetyk .... Ocencie prosze i powiedzcie co byscie zmienili i jaka droga dalej podazac.
Zrodla wegli zamieniam np. na kasze gryczana
Bialka na indyka, wolowine itp wszystko smazone bez tluszczy i przypraw

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jogurty owocowe na diecie

Następny temat

Dieta do oceny redukcja Mezczyzna 21 lat

WHEY premium