SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny-nocny tryb pracy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 98
WItam
Wiele czytalem o dietach na forum i postanowilem ulozyc swoja tak aby pasowala do mojego trybu pracy.Zaczne od tego ze pracuje od 17.00 do 2.00.Mam 25 lat i bardzo ciezko przychodzi mi przybieranie masy, a wlasnie o to mi chodzi najbardziej, dlatego wlasnie ta dieta i wizyty na silowni od 1,5 miesiaca.Tak wiec do rzeczy:
Wstaje ok godziny 11.00.
Sniadanie:platki owsiane z mlekiem, rodzynki i banan.
Od godziny do 13 do ok 15 jestem na silowni 4 razy w tyg.
Po powrocie ok godz 15.00-15.30 odzywka bialkowo- weglowodanowa.
16.00 obiad
ryz lub ziemniaki, ryba lub piers z kurczaka pieczona, surowka (ogorek, pomidor, salata, kapusta, papryka-zalezy na co mam ochote)niektore z warzyw z jogurtem naturalnym.Do tego owoc i tran.
Nastepny posilek w pracy ok godz 20.00
kanapki z ciemnego pieczywa z wedlina lub serem zoltym i jakies warzywo do kanapki plus owoc.
22.00
cieply posilek w pracy (z mikrofali) zazwyczaj to co na obiad lub makaron albo ryz z sosem i piersia z kurczaka i z warzywami plus owoc i tran
00.30 odzywka
2.30-3.00
twarog z jogurtem naturalnym pieczywem i warzywem
Klade sie spac ok 4.00

Poprosze o opinie dotyczace diety.Jestem kompletnym laikiem w kwestii odzywiania i silowni.Dodam tylkoi ze jezdze codziennie rowerem ok 30 min to jest do pracy i z pracy.Godziny spozywania posilkow w pracy nie moga ulec zmianie gdyz tak mam ulozone przerwy.

Z gory dziekuje i pozdrawiam, Szymon
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 98
Dodam jeszcze ze do obiadow jem fasole czerwona, groszek lub kukurydze z puszki albo kolbe kukurydzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Przedewszystkim oblicz swoje zapotrzebowanie dzienne, i pod nie uloz odpowiednia diete O tym chyab zapomniales doczytac

GÓRA---->I am What I am

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA do Testu

Następny temat

rozciąganie

WHEY premium