SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny i poprawy :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 270 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1058
Hejka ;)
W październiku skończyłam równo 16 lat, i chciałem spróbować zastosować jakieś diety, wcześniej radziłem sobie bez niej, tylko ograniczałem słodycze, i tłuste jedzenie, jeżdżąc na rowerze przy tętnie ok. 144, schudłem z 8 kg. Bardzo wyszczuplałem, ale jeszcze trochę mam brzucha który mię strasznie denerwuje :(:(, chciałbym go całkowicie wypalić i wyćwiczyć grzejnik
Chciałem zacząć stosować jakaś dietę, która znacznie pomoże mi pozbyć się tłuszczu, w sumie nie wiem czy w moim wieku jest to wskazane?, Wiecie ja jeszcze rosnę itd.
Po przeczytaniu kilku stron obmyśliłem sobie takie menu :)
Śniadanie.
Gorzka herbata, oraz i bułka ciemna posmarowana białym serem z papryka :P
Śniadanie 2
Ciemna bułka z białym serem/masłem z sałatą, żółtym serem, papryką i ogórkiem/rzodkiewką.
Śniadanie 3.
Świerzy sok/ Tymbarka Vega.
Lunch
Gotowane pierś kurczaka, z ryżem/kaszą gryczaną i jakaś surówka do tego (np. starte na tarce jabłko z marchewką)
następny posiłek to nie wiem...
----------,,-------------
Kolacja
musli domowej roboty :P (parki kukurydziane, otręby, rodzynki, kandyzowany ananas papaja, daktyle)
Nie wiem czy dobrze to rozplanowałem, w ciągu dnia dość mało jem, bo nie czuje głodu...
Proszę o poprawę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 270 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1058
eloo odpowie ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 270 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1058
Kurdę no odpowie ktoś???? żyje ktoś na tym forum?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1566
Przepraszam.

Dziekuje. : )

Zmieniony przez - chamie w dniu 2008-12-14 11:49:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Dieta tragedia !
Polecam posty podwieszone, a glownie 10 wskazowek zywieniowych.
W Twoim wiku troche za wczesnie na resrtykcyjne diety redukcyjne.
Daje linka, bo wiem z doswiadczenia, jak trudno to znalsc...
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 270 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1058
Właśnie też mi dużo osób mówiło, żebym żadnych diet nie wprowadzał tylko się zdrowo odżywiał.
czytałem wielokrotnie te 10 wskazówek żywieniowych.
Przykładowe menu nie jest za bardzo zachęcające...
1 posiłek to śniadanie... trochę się przeraziłem... że niby mam zjeść białka jaj albo sałatę, jeszcze jest ryba. ale nie będę ukrywać, że za rybami to nie przepadam...
2 posiłek to jest łosoś (na który niestety się nie skusze xD), i brokuł... jakoś sobie nie wyobrażam żebym w szkole zaczął wcinać brokuły...
posiłek po i przed treningowy to nie ma problemu :)
posiłek 6 również
czy w posiłku 7 można w zamian zrobić sałatkę owocową zrobić??
Ja przeważnie lubię ćwiczyć wieczorek ok 20 to ile trzeba odczekać po zjedzonym bananie aby zacząć ćwiczyć i po skończonych ćwiczeniach??
I następne pytanie kiedy należy zjeść 7 posiłek skoro niedawno był trening i zjedzony banan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 270 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1058
odpisze ktoś??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 270 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1058
po przeczytaniu metody Precision Nutrition, mam do nich kilka pytań, mam nadzieje że ktoś mi pomoże, bo widzę, że wszyscy na forum śpią i nie błyszczą pomocną dłonią
W każdym posiłku musi być pełnowartościowe białko np. mięso, ryby, drób, ser i mleko,
należny jeść w każdym posiłku warzywa i gdzieniegdzie owoce, oraz tłuszcze nasycone, jednonienasycone oraz wielonienasycone.
Czy te wszystkie pod punkty mają być spełniane przy każdym posiłku?? czy jak? bo nie dokładnie napisane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
ale kto ci powiedział ze musisz zjesc łososia i brokuły na te drugie sniadanie ...
kolejna osoba która twierdzi ze dieta jest niezbyt zachęcająca ... ale jest wręcz przeciwnie , jest smaczna i wcale nie trzeba chodzic głodnym :)

ale na pierwszy miejscu skumaj te 10 wskazówek żywieniowych !
potem ułóż diete z podziałem na b/t/w

P.S popieram bolka "Dieta Tragedia"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 270 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1058
skoro mówicie ze dieta jest do bani, to pomóżcie mi ja ułożyć, żeby była w porządku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
hmhmhh gotowca nie dostaniesz ... a ułożenie nie jest takie trudne ... ty dobrze wiesz czego nie lubisz i co lubisz jesc ... a według tych wskazowek dowiesz sie jak jesc

wartosci odzywcze produktów znajdziesz w dzienniku VitalMax
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna - sprawdzenie + pytania

Następny temat

co jesć w szkole

Wiecej