SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny i kilka pytań

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 906
Witam
Na początek wrzucam wydruk z wagi Tanita choć słyszałam że jest on nie zbyt wiarygodny ale na pewno po części pokazuje moja sytuacje tkanek itd.
Obecnie zaczynam redukcje na zmniejszonej ilości węgli czyli coś na styl low crab. Dwa dni żywieniowe wstawiam do oceny. Mój cel to do maja zejść do 15% bf. Czy to możliwe?

I kilka pytań.

Widać że ciężko jest mi dobić do założonych kalorii, jak również utrzymać na założonym poziomie węgle. Czy powinnam je obciąć do 50 a to co zostanie przeliczyć na tłuszcze.

Godziny jedzenia też jak widać są nie regularne wynika to z tego że pracuję w systemie 3 zmianowym (tydzień rano tydzień popołudnie tydzień noc) czy to ma jakieś znaczenie przy diecie low crab?

Co do aktywności ćwiczę 3 razy w tygodniu na siłowni i zastanawiam się czy po treningu siłowym lub przed nie wrzucić cardio lub interwałów? Raz w tygodniu sauna (dla zdrowotnośći)

Suplementacja obecnie : BCAA, Vitaminy olimp, Tran Molers,białko izolat, Kiedyś w tym wszystkim był jeszcze Animal Cuts.
Zastanawiam się nad "spalaczem" tłuszczu równie dobrym jak jak Animal ale może tańszym.

Proszę o ocenę i rady. Jestem bardzo zdesperowana.







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Dla mnie ta "dieta" to masakra..głodówka.
Mało kalorii, mało węgli, mało tłuszczy. Jedynie białko ok. Daj spokój z animalem, a zacznij jeść normalnie...takimi kaloriami nie pomożesz sobie schudnąc, dobijesz jedynie metabolzim, który jak czytam po spalaczach i tak pewnie już kuleje. Kawy, supli nie wpisuj.
Nawet jak na LC masz za mało węgli...dieta do poprawy i to bardzo. Spokojnie możesz startować z 1700-1800 kcal. 1450 to dla Ciebie zbyt mało - tyle to masz aby stać i pachnieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 906
no to czemu ni wszędzie wychodzi ze powinnam zjadać 1500 kcal. a nawet i mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 906
no i przy tym co zjadam na prawdę nie czuję sie glodna, A propo animala to była tylko jedna puszka i to bardzo nie regularnie więc moze nie jest tak zle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
Głodzisz się. Jeżeli cały czas tak jesz to bym lekko zwiększył kcal. np 200/250 kcal na tydzień - dwa. Bo okaże się, że zaczniesz masę.

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 906
nie no masę to ja mam Tluszczoową :) ale ja trzeba zgubić jem tak od tygodnia i na razie nie czuje się źle. wiec nie wiem co robić i dlatego piszę z prośbą o rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
pejdzer
nie no masę to ja mam Tluszczoową :) ale ja trzeba zgubić jem tak od tygodnia i na razie nie czuje się źle. wiec nie wiem co robić i dlatego piszę z prośbą o rady.


Prosisz o radę to radzimy.
Zwiększ sobie na początku kcal (stopniowo).
Masz tego za mało.
Poczytaj wcześniejsze tematy o redukcji.

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Własnie jest dostajesz :) - rady.
3x siłownia, to kalorczyność mała, gdybyś nie robiłą nic, a tylko leżała - na 1300 można przysiąść.
Więc zostaje jeszcze poczytać o redukcji, ahhh...i powiedz mi z czego korzystałaś dobierając kaloryczność?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 906
korzystałam z kalkulatora sfd i faktycznie dałam aktywność zero. czyli jak dobrze rozumie to mam dorzucić 200/250 kalc tylko teraz w czym w weglach czy w tłuszczach. bo jeżeli ma to być lc to chyba węgle nie większe jak 1g na kilo masy ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
prędzej czy później na LC będzie zastój więc węglowodany też muszą się znaleźć, możesz zastosować rotacje, ładowania, albo po prostu pewną stałą ilość węglowodanów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
Według tego co masz ty węglowodanów w ogóle nie masz (udał mi się rym). Dodaj węgle.

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

węglowodany u sportowca

Następny temat

Masło orzechowe na redukcji na noc.

WHEY premium