SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny - masa - 70 kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 54
Siemano.

Gwoli wstępu: mam 25 lat, ważę 70 kg, 193 cm wzrostu i wyglądam jak patyk. Robiąc wiosenne porządki ze swoim życiem postanowiłem ostro wziąć się do pracy i od poniedziałku przechodzę na dietę + ćwiczenia na masę. Jako, że jestem nowicjuszem potrzebuję pomocy. Poniżej moja ułożona dieta - koniecznie do oceny, jestem totalnym nowicjuszem. Chciałbym przytyć jakieś 15 kg najlepiej do wakacji... Do tego zaczynam ćwiczyć - i tutaj pytanie od razu - warto na siłkę od początku czy lepiej wystartować z hantelkami w domu? Trening dodam jak ustalę dietę. Dzięki z góry za zj**ki/sugestie/porady.

Pozdro

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 54
zapomniałem dodać, że suple to:
- SFD Mass Activator - 3 kg
- SFD PURE BCAA - 250 g
- SFD Pure creatine - 250 g

Czy mogę Mass Avtivator + Creatine mieszać razem w 0,5 l wody?

Zamierzam ćwiczyć 3 razy w tygodniu - ćwiczenia na wszystkie partie przez pierwszy miesiąc - później 3 razy w tygodniu, każdą partię 1/tydzień.

Zmieniony przez - kubitzu w dniu 2012-04-12 19:22:01
*hudy w tabeli powinien oczywiście być chudy


Zmieniony przez - kubitzu w dniu 2012-04-12 19:26:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowa masy mięśniowej

Następny temat

"dieta" podczas delegacji

WHEY premium