SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny - 70 kg - 172 cm - ok 3400 kcal

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 164
Witam,
jestem Patryk, zaczynam swoje przygode z silownia po raz drugi, ale pierwszy raz na powaznie, wczesniej taka lajtowa zajawka w gimnazjum/technikum przez 2 lata.
Mam 21 lat, 172 cm wzrostu, 70 kg wagi.
Sylwetka aktualnie wyglada tak



Cwiczenia na domowej silce 3x w tygodniu - 2 parte na trening. Czasem dolaczam basen / rower / meczyk w pilke.
Cel to tak ~80 kg, wiadomo powoli, zeby sie nie zalac

Po przeczytaniu licznych tematów i wskazówek spróbowałem ułożyć sobie diete, aczkolwiek zdaje sobie sprawe ze napewno bedzie tu duzo do poprawy, dlatego prosze o ocene.
PS. Whey mass jest wrzucony bo dostałem 5kg w prezencie, więc trzeba to jakos wykorzystac



Dzieki, piąteczka.


Zmieniony przez - bakus92 w dniu 2013-07-10 14:47:08

Zmieniony przez - bakus92 w dniu 2013-07-10 14:48:11
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 48927
Zauważ, że masz tylko jakieś 110g białka pochodzenia zwierzęcego + gainer. Brakuje mięsa, ryb. Ja bym wyrzucił gainera przed treningiem kosztem dodania kaszy i mięsa do III posiłku, albo wrzucił to mięso i kaszę koło 20:00. Wtedy obiad masz jako posiłek przedtreingowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 164
Dzieki za szybka odpowiedz, wiadomo mieso bede mieszal, jak i zamienial na ryby.
To samo z kasza - na przemian z ryzem, zeby sie nie przejadlo

Poczekam jeszcze na kilka opini i postaram sie ten plan zmodyfikowac zeby osiagnac jak najlepsze rezultaty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 164
czekam na dalsze sugestie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2398
Wszystko ci napisał Korzenn. Dostosuj sie do tego i wszystko git :D Po tygodniu jak waga nie pojdzie w góre do dozuć z 200kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 164
ok dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 normalne posilki + 2 z blendera może być?

Następny temat

Dieta hardgainer

WHEY premium