SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny - 3400 kcal.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 376
Cześć, od roku trenuję i redukuję.
Chcę teraz powoli przybierać na masie i bilans mam wyliczony na 3400 kcal.
Suplementy bcaa, węgle przy treningach, białko jako uzupełnienie diety, i od 3 dni zacząłem I cykl kreatyny.
Waga rok temu 105 kg waga obecna 84/85 kg waga najniższa (miesiąc temu) 82 kg.

Wrzucam zdjęcie mojej diety.
Trenuję co drugi dzień.
3x w tygodniu trening siłowy oraz 3x zajęcia fitnes typu crosfit bądź tabata albo trx.

Dietę którą zamieszczam jest na dzień w którym nie odbywają się żadne zajęcia prócz pracy która trwa od 7 rana do 21:00 (pracuję co drugi dzień) w dni wolne od pracy - rano trening siłowy wieczorem fitnes.

W każdym dniu WBT wyglądają podobnie jednie w dni treningowe dochodzi 60g węgli z carbo (30 przed i 30 po treningu)

Dziękuję za wszelkie sugestie.
Jeśli będzie potrzebne zdjęcie sylwetki wrzucę jutro.


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Wrzuć jadłospis po kolei z posiłkami , na szybko brakuje ryb i główne źróło białka to pierś z kurczaka a można było by urozmaicić.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 376
Poprawię i wrzucę. Ryby lubię i jem również często tylko w tym dniu akurat brak.
Jeśli chodzi o warzywa to w dniu który rozpisałem nie jest wliczona mieszanka sałat gotowa do zjedzenia - użyte są do sałatki z kurczakiem, oliwą oraz serem feta jako podwieczorek :)

Ser twarogowy chudy nie uwzględniony nigdzie gdyż zapomniałem go zabrać ze sobą do pracy czyli wypada z diety.
Rozkład na poszczególne posiłki jest dość kiepski ale chyba nie powinno być aż tak źle.

Korzystając z okazji kreatynę jak najlepiej przyjmować ?





Zmieniony przez - Klycior w dniu 2016-03-10 09:51:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ułożeniu diety redukcyjnej :)

Następny temat

Redukcja- przykładowy plan.

WHEY premium