SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny 105kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4063
Ankieta
Płeć : mężczyzna
Wiek : 19
Waga : 105
Wzrost : 184
Obwód klatki : 117
Obwód ramienia : 39
Obwód talii : 110
Obwód uda : 72
Obwód łydki : 45
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 28%
Aktywność w ciągu dnia : szkoła
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - spilt 5x5, w DNT aero/HIIT
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : zdrowy
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : zadnych
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : zadnych


Witam oto moja dieta proszę o ocena, piersi z kurczaka bede jak na przemian z ryba i oczywiście do tego warzywa ;) Dzięki







Zmieniony przez - stiepan19pl w dniu 2013-03-24 11:34:32
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4913
Powinieneś obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne, ponieważ bez tego trudno jest ocenić dietę jako ogół :).

Jeśli chodzi o pojedyncze składniki - wywal polędwicę sopocką, jako zamiennik polecam po prostu upiec/ugotować/usmażyć bez tłuszczu pierś z kurczaka, pokroić na plasterki i stosować jako alternatywę dla wędlin.

Osobiście nie smaruję także pieczywa masłem, aczkolwiek tutaj muszą już się wypowiedzieć eksperci.

Na Twoim miejscu stosowałbym twaróg chudy (i robię to ;>), aczkolwiek wiem, że Koniu często stosuje półtłusty w swoich przepisach, a więc raczej nic złego z nim się nie ima :).

Pozdrawiam i powodzenia w Twojej redukcji!

"Zrób jednego dnia to, czego nikomu się nie chce,
a drugiego dnia będziesz mieć to, czego chcą wszyscy.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4063
Własnie z zapotrzebowania zrobilem ta diete obliczałem wczoraj i wyszło okolo 3000 kalori
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4913
Więc na początek wygląda, że obciąłeś kalorie z głową, tak na start. Myślę, iż eksperci nie będą mieli do Ciebie zastrzeżeń zbyt wielkich, aczkolwiek właśnie to na ich opinie poczekaj, ponieważ ja na kuchni i gotowaniu to się może i znam, aczkolwiek wartości odżywcze, kalorie i te sprawy to już nie moja bajka :).

"Zrób jednego dnia to, czego nikomu się nie chce,
a drugiego dnia będziesz mieć to, czego chcą wszyscy.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4063
ahaa no to teraz czekam na opinie kogos innego, dzięki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4063
odświeżam mógłby mi ktos powiedziec czy dobra dietaa ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapotrzebowanie kaloryczne?

Następny temat

dieta do poprawki

WHEY premium