SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam serdecznie.
Proszę o ocenę i ewentualną korektę diety. Ważę 88 kg, mam 185 cm wzrostu, staż wynosi 4 lata a typ budowy to bardziej mezo/endo. Zapotrzebowanie wg wzorów z forum to: 2900 kcal podstawy oraz 3400-3500 kcal nadwyżki. Przyjąłem mniej więcej 2,2 białka/kg masy ciała. Mam na celu stopniowe budowanie masy.
Dietę podzieliłem na dwie opcje ze względu na dwuzmianowy tryb pracy. Praktycznie do każdego posiłku dodaje jakieś warzywo ewentualnie garść suszonych lecz ich nie wliczałem. Dziękuje z góry za odpowiedzi. Pozdrawiam.





Edit: Zapomniałem dodać, że co 2 dni w jednym z posiłków zamiast kuraka daję rybkę i codziennie omega 3 oraz witaminy również są uzupełniane ;)

Zmieniony przez - bartekLoch w dniu 2013-11-18 19:54:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ponawiam prośbę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 164
Zamień mleko na jogurt naturalny.W ostatnim posiłku dołóż trochę węgli na noc 20-50 gr jak idziesz spać co najmniej godzinę po tym posiłku to nie bój się węgli. W nocy organizm ich potrzebuje.Odejmij ich trochę z przed ostatniego posiłku.Ułóż dietę na przynajmniej te 5-7 dni bo chyba ciągle tego samego nie będziesz jadł.Ciemny makaron czy ziemniaki też są dobrym źródłem węgli na śniadanie lub obiad mogę Ci polecić omlet wpisz w yt "omlet Karmowskiego" znajdziesz tam dokładny przepis.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli chodzi o monotonnie w posiłkach to staram się zastępować te podane w tabelach na inne np. kasze na makaron durum lub ryż brązowy, kurczaka na rybę lub jajka itp. Dziękuje za rady i korektę. Pozdrawiam;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 164
Co do białka też zmieniaj jaja są świetnym białkiem ,indyk wołowina,ryby wiele jest tego nie sam kurczak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duża redukcja

Następny temat

potrzebuje pomocy! - dieta!!!

WHEY premium