SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2049
na wstepie chce dodać, że mój żołądek nietoleruje fruktozy, i wszystkie owoce, zwykły cukier itp nie jest dla mnie.

Mój cykl treningowy wygląda tak [na przestrzeni 2 tygodni]
pon-siłownia
wt-wolne
śr-siłownia
czw-wolne
pt-MT-sparingi
sob-sił
nied-wolne
pt-sił
wt-MT-techniczny
śr-sił
cz-wolne
pt-sił
sob,nied-wolne
Nasuwają mi się 2 pytania, proszę o odpowiedź na oba:
1.Czym ma się różnić dieta w dniu MT,siłowni,odpoczynku[gdzie co dodać,czego ma nie być w dniu odpoczynku bo słyszałem, że trzeba dodać w dniu treningowym(nie wiem kiedy)50g ww okołotreningowo[?] suplementu na ww nie chce, czym to uzupełnić jeśli nie mogę zwykłego cukru?
2.Spędza mi sen z powiek fakt czy ja napewno jestem ektomorfikiem, otóż: zawsze raczej byłem chudy, gdyż poprzez kontuzje kolan w wieku 11 lat przez 3 lata prowadziłem siedzący tryb życia z chudzielca stałem się no.. zbity. Przy wzroście 155cm ważyłem 75kg, które narobiłem w 1 rok, pozostałe 2 lata to 5kg+ wagi[wsumie 80]. Gdy w wieku 14 lat zacząłem się ruszać zacząłem powoli zrzucać i w wieku 15,5 wyglądałem już normalnie. Sęk w tym że jadłem około 1400 kalorii dziennie[w czasach siedzenia +600], i czy te dodatkowe kalorie mogły spowodować aż taki wzrost tkanki tłuszczowej?CZY TO NIE JEST NIENORMALNE DLA EKTO, ŻE 2000 KALORII DAJE MU MASĘ TŁUSZCZU? Do grudnia tamtego roku jadłem tak samo koło 1500kalorii i wychudłem jeszcze bardziej, a gdy dodałem 600~ kalorii po treningach MT 3x w tygodniu od grudnia do maja przytyłem 5kg. Trooochę się rozpisałem ale może ja poprostu powinnem sie wziąć za michę a nie jestem ekto?

Chce jeszcze dodać, że od jakiegoś miesiąca zacząłem porządnie jeść i o dziwo waga stoi ale brzuch i boczki rosną[wtf?]

Dzięki za odpowiedzi i jeszcze ankieta:
Wiek: 16 skonczone[listopad 1996]
Wzrost: 186cm
Waga: 67kg
Aktywność: 1x tygodniowo MT[zarzuciłem 3 treningi bo chce nabrać masy w tej kwestii nie proszę o komentarze], 3x tygodniowo siłownia splitem






Zmieniony przez - Petent w dniu 2013-08-23 22:58:18

Zmieniony przez - Petent w dniu 2013-08-23 22:59:11

Zmieniony przez - Petent w dniu 2013-08-23 22:59:43

Zmieniony przez - Petent w dniu 2013-08-23 23:00:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Flaga !

Następny temat

odzywianie na cyklu kreatyną

WHEY premium