SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dieta do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 476

Formularz - Proszę o pomoc

20

mężczyzna

Waga

73kg

Wzrost

180cm

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

15%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Codziennie zajęcia na uczelni. W poniedziałki, środy i piątki trenuję boks, we wtorki i soboty siłownia - FBW. treningi mam zazwyczaj o godzinie 16:30.

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Jak wyżej. Na razie ograniczam się tylko do boksu i siłowni oraz czasem trening z ciężarem własnego ciała

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Nie stosowałem żadnych diet.

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

Planuję stosować beta-alaninę oraz BCAA Ewentualnie kwasy i witaminy w kapsułkach w razie deficytów w diecie.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2618 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36103
Może tym razem ktoś mi w końcu pomoże :)
Jest to dieta na cały tydzień
Mój cel to zredukowanie tkanki tłuszczowej do poziomu około 8%
Moje zapotrzebowanie to około 3000-3200kcal

Oto uśrednione wyniki z całego tygodnia:
białko 167g (2.3g/kg)
węglowodany 295g (4.1g/kg)
tłuszcze 95g (1.3g/kg)
kcal 2657

Byłbym na prawdę bardzo wdzięczny za sprawdzenie diety, bo straciłem sporo czasu, żeby ją ułożyć i chciałbym na dniach zacząć ją stosować, o ile będzie się nadawać.

Hard work & dedication

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2618 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36103
I jeszcze ostatni dzień - niedziela, bo nie zmieścił mi się w poprzednim poście.

I jeszcze jedno, bo bym zapomniał - druga rozpiska jest dla wtorku i środy, bo w te dni jem dokładnie tak samo.

Hard work & dedication

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta ektomorfik 61kg

Następny temat

czy zamrazania zywnosci wydluzy jej termin przydatnosci?

Kasia Oleśkiewicz wyszła za mąż! Archiwum X: “duża ilość węglowodanów może zabić kulturystę”?! Jaki chrzan najzdrowszy? Trójbój - czym jest? Czy kobiety powinny trenować ramiona? Zielone dodatki w diecie - czy warte uwagi? Urodziny Kasi Dmochewicz Jaki budyń wybrać?