SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4363
Witam
Chcialem prosic o poprawienie mojej diety ktorej celem jest masa. Mam 17 lat, 175 cm wzrostu i waze 66kg. Dodam jeszcze ze trening rozpoczynam dopiero okolo godziny 20 bo wczesniej nie daje rady, a chodze spac okolo godziny 23-24

I Śniadanie
-płatki owsiane 80g z mlekiem 400ml

II Śniadanie
-6 kromek chleba zytniego razowego z szynka z indyka

I Posiłek
-niestety nie mam wplywu na niego ale zazwyczaj jest to piers z kurczaka z ziemniakami

II Posiłek (przed treningowy)
-torebka ryżu z jogurtem lub mlekiem 400ml

I Kolacja (po treningu)
-1l maślanki
-otręby pszenne 40g
-rodzynki

II Kolacja
-4 kromki chleba żytniego razowego
-tuńczyk w wodzie 150g
-łyżka oliwy z oliwek


Do całej diety dochodza jeszcze owoce, najczesciej banany i jablka.

I jeszcze jedno pytanie bo otoz gdy to policzylem na dzienne zapotrzebowanie bialek tluszczy i ww to wyszlo mi o wiele wiecej niz mam miec a wydaje mi sie ze to co jem to dosc malo i powinienem miec jeszcze braki w zapotrzebowaniu wiec dlaczego tak ?!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Jezeli wyszlo za duzo to zmniejsz. Brak zdrowego tluszczu, warzyw. Rowno rozloz b,t,w w posilkach.

Zmieniony przez - domer w dniu 2005-02-23 06:34:59

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
mało tłuszczy szczególnie omega 3 i brak warzyw

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4363
A w czym moge znalezc jeszcze wiecej tluszczy? I jakby komus sie chcialo to moglby napisac ta poprawiona diete? bardzo bym prosil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 215 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7467
I Śniadanie
-płatki owsiane 80g z mlekiem 400ml -DODAJ MOZE JEDNO CALE JAJKO I TROCHE ORZESZKOW

II Śniadanie
-6 kromek chleba zytniego razowego z szynka z indyka - DORZUC JAKEIS WARZYWA DO KANAPKI (POMIDOR, OGOREK, SALATE ITP.) ORAZ TROCHE ORZECHOW

I Posiłek
-niestety nie mam wplywu na niego ale zazwyczaj jest to piers z kurczaka z ziemniakami - JAKAS SALATKE WARZYWNA Z OLIWA

II Posiłek (przed treningowy)
-torebka ryżu z jogurtem lub mlekiem 400ml -ZAMIAST TYLE JOGURTU CZY MLEKA PROPONUJE TROCHE KEFIRU I CHUDEGO TWAROGU I TROCHE NP OLIWY I RODZYNEK

I Kolacja (po treningu)
-1l maślanki
-otręby pszenne 40g
-rodzynki

II Kolacja
-4 kromki chleba żytniego razowego
-tuńczyk w wodzie 150g
-łyżka oliwy z oliwek

powinienes zjesc na kilogram masy ciala ok 2g B, 5-6g WW, 1,5g T
policz to sobie i dopasuj diete. Nie jedz bezmyslnie byle by duzo, tylko sobie policz zapotrzebowanie z dodatnim bilansem kalorycznym.

Ja_Rul

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do sprawdzenia

Następny temat

Pytanie o dietę

Wiecej